Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 613 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για το αλεξίπυρο μετακινούμενο κάλυμμα κάλυψης μόνωσης
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 550°C (1100°F) |
|---|---|
| Φίμπεργκλας τύπων: | Γυαλί Ε |
| Βάρος: | 17,0 Oz. /Sq.Yd. |
17 Oz κόκκινο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα προστασίας και πυρκαγιάς συγκόλλησης
| Βάρος: | 590gsm (17oz) |
|---|---|
| Πάχος: | 0.45mm |
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
Oustanding χημικό ύφασμα ίνας υάλου αντίστασης ντυμένο σιλικόνη για το αλεξίπυρο μετακινούμενο σακάκι μόνωσης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120 γρ |
| Πάχος: | 0.95mm |
Κόκκινο 32 Oz ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις αντιθερμικές ασπίδες
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα Suntex για την ένωση του γενικού αεραγωγού πυρκαγιάς και κουρτινών και υφάσματος καπνού
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
η ενιαία δευτερεύουσα σιλικόνη έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας και και ο δύο η δευτερεύουσα σιλικόνη έντυσε ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας γυαλιού ινών το σιλικόνη
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Το επίστρωμα σιλικόνης καθιστά το ύφασμα αδιάβροχη, απόδειξη πετρελαίου, αντίσταση διάβρωσης και γδαρσίματος, καπνός και σφράγιση αερίου
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Πυρίμαχο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για πυροπροστασία Ποδιά Ανθεκτικό στη φωτιά Ανθεκτικό στη φωτιά
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
Κόκκινο ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος πυρίμαχο
| Υλικό βάσεων: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
580g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέση |
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται |

