Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 613 προϊόντα.
SUNTEX ένα δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη υλικό μόνωσης σωλήνων ατμού υφασμάτων φίμπεργκλας
| Ντυμένο βάρος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 510 Γ/ΤΕΤΡ.ΜΈΤΡΑ |
|---|---|
| Πάχος: | cOem 0,43 χιλ. |
| χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
Μαύρο κόκκινο γκρίζο ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα τσαντών εγγράφων υφασμάτων αλεξίπυρο
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται στον εύκαμπτο συνδετήρα υφάσματος
| Υλικό: | 400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
E-Glass High Silicone Coated Fiberglass Cloth with 50 m / 100 m Roll Length for Heat and Fire Resistance
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Η υψηλής θερμοκρασίας σιλικόνη έντυσε ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας καλής ποιότητας υφάσματος γυαλιού το σιλικόνη, πυρίμαχο φίμπεργκλας
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |
Ντυμένο σιλικόνη συγκολλητικό αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα επικαλυμμένο με σιδηροπλαστική από σιλικόνιο
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Δάχος: | 00,3 mm |
Εξαιρετική ανθεκτικότητα στις καιρικές συνθήκες Σιλικόνιο καουτσούκ επικαλυμμένο με υαλοπλαστικό ύφασμα Πυροσβεστικό ύφασμα
| Επίστρωση: | ένα ή δύο δευτερεύον λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Double Sided Grey Color Alkali Free Silicone Coated Fiberglass Fabric Fireproof Silicone Coated Fiberglass Cloth
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
17 OZ. Κόκκινο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα & τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας, σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17 μίλια |

