Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 637 προϊόντα.
Ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες 850g/m2 χωρίς αλκαλία
| Υλικό Βάσης: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Twill υφασμένα ή προσαρμοσμένα |
Υφάσματα από υαλοπίνακα
| Επιχρισμός: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Βάρος: | 32 Oz. |
| Δάχος: | 0,032 ίντσες |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας στην ενιαία πλευρά για τη γενική επεξεργασία ένωσης και το πυρίμαχο κάλυμμα συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσης |
|---|---|
| Ταινία νημάτων: | C-GLASS |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Καλό γδαρσίματος γδαρσίματος ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο PU για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Βάρος: | 120gsm σε 3000gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Τύπος ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
Υφασμάτινο Ύφασμα Επικάλυψης Σιλικόνης Υφαντού Γυαλιού E Δύο Όψεων Πυράντοχο Επικαλυμμένο με Καουτσούκ Σιλικόνης Ανθεκτικό στη Θερμότητα Ύφασμα από Ίνες Γυαλιού
| Ονομασία του προϊόντος: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | υαλοειδή |
| Λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
| Βάρος: | 120gsm σε 3000gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Τύπος ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
Της Κίνας χονδρικό υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό μονώνοντας κόκκινο/γκρίζο/μαύρο/πορτοκαλί ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
Υψηλής θερμοκρασίας αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα ίνας υάλου υφάσματος ανθεκτικό στη θερμότητα ασημένιο γκρίζο
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | σιλικόνη |
Αντι-περιβάλλον και πυρίμαχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες πυρκαγιάς και τα καλύμματα συγκόλλησης
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
του 2020 καλύτερο πωλώντας ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού ινών ποιοτικού υψηλό πυριτίου φίμπεργκλας καλύτερο για τη συγκόλληση με τη θερμοκρασία
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |

