Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 637 προϊόντα.
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες που έχουν επικαλυφθεί με σιλικόνη, μονωτικά, ανθεκτικά στη θερμότητα, για την πρόληψη πυρκαγιών
| Product Name: | twill woven 0.4mm silicone rubber coated fiberglass cloth |
|---|---|
| Υλικό: | υαλοειδή |
| Κλειστή λέξη: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Ανθεκτικό Ύφασμα από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης Θερμική Μόνωση Σιλικόνης Υαλοβάμβακα για Πυροπροστασία
| Ονομασία του προϊόντος: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | υαλοειδή |
| Κλειστή λέξη: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα από σιλικόνιο από γυαλί, υφάσματα θερμικής μόνωσης από καουτσούκ, υφάσματα από γυάλινη ίνα
| Αντοχή στη Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Δάχος: | 00,3 mm |
Υφαμένο Suntex υψηλό πυρίτιο υφασμάτων θερμικής μόνωσης που ντύνεται με το κόκκινο λάστιχο σιλικόνης
| Βάρος: | 850 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,8 χιλ. |
| πλάτος: | 0,96 μ |
Ένα δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας - μετακινούμενα σακάκια θερμικής μόνωσης, υλικό καλυμμάτων
| πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Αντίσταση 0.4mm θερμοκρασίας γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |
Η ντυμένη σιλικόνη υφάσματος φίμπεργκλας έντυσε την αντίσταση θερμοκρασίας από περ. – 50 ℃ σε περ. +250 ℃
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την κουρτίνα καπνού και πυρκαγιάς
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος αντίστασης φλογών σιλικόνη
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | σιλικόνη |
Υψηλής θερμοκρασίας ντυμένη σιλικόνη φλόγα - ύφασμα κυλίνδρων φίμπεργκλας καθυστερούντω
| Όνομα προϊόντων: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
| ΛΕΞΗ ΚΛΕΙΔΊ: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |

