Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ red silicone coated glass cloth fabric ] αγώνας 640 προϊόντα.
Η μπλε σιλικόνη έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την προστασία συγκόλλησης, τη θερμική μόνωση, την ένωση επέκτασης, κ.λπ.
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται |
Η άριστη χημική ανθεκτική σιλικόνη έντυσε το ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας για την πυρκαγιά - κουρτίνα καθυστερούντω
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120 γρ |
| Πάχος: | 0.95mm |
Πυρίμαχη σιλικόνη 1mm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τη μόνωση
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
| Ταινία νημάτων: | Γ-γυαλί |
Φίμπεργκλας Sleeving που ντύνεται με το λαστιχένιο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
| Ταινία νημάτων: | Γ-γυαλί |
Εξαιρετικά ανθεκτικό σε χημικές ουσίες υφάσματα από γυαλωσίνες με επικαλυπτό σε σιλικόνη
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Δάχος: | 0.95mm |
Ανθεκτικό ύφασμα από υαλοπίνακα επικαλυμμένο με σιλικόνη πάχος 0,3 mm
| Αντοχή σε Θερμοκρασία: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Διπλής όψης γκρι χρώματος, αλκαλικής αντοχής, επικαλυμμένο με σιλικόνη υαλοβάμβακας, πυράντοχο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικονούχου καουτσούκ
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Χημικά αδιάβροχο ύφασμα από ίνες γυαλιού επικαλυμμένο με καουτσούκ σιλικόνης με πάχος 0,3 mm και βάρος 400 g/m2 για επένδυση σε επιθετικό περιβάλλον
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Φωτοαποσβέστερο ύφασμα από γυάλινη ίνα με επικαλυπτό σε σιλικόνη 400 g/τμ 0,3 mm θερμομόνωση ύφασμα από γυάλινη ίνα 1,5 μέτρα
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |
Διπλής όψης, χωρίς αλκάλια, γκρι χρώματος, ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης για πυράντοχη θερμομόνωση
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 400 g/m2 |
| Πάχος: | 00,3 mm |

