Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1584 προϊόντα.
Πυρίμαχο ύφασμα από υαλοΐνες με επίστρωση σιλικόνης ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, πυρίμαχη κουβέρτα κατάσβεσης πυρκαγιάς για ηλεκτρικά οχήματα
| Βασικό ύφασμα: | Αραμιδικό ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Πεδιάδα |
| βάρος: | 500gsm |
Υψηλής αντοχής σε θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη φωτιά, ανθεκτικό στη δάκρυα, υφάσματα από γυαλωσίνες, επικαλυμμένα με σιλικόνη, για βιομηχανικές εφαρμογές
| Βασικό ύφασμα: | Αραμιδικό ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Πεδιάδα |
| βάρος: | 500gsm |
Αδιάβροχο και Πυράντοχο Ύφασμα από Υαλοΐνα με Επίστρωση Σιλικόνης και Αντοχή σε Υψηλές Θερμοκρασίες για Βιομηχανικές Εφαρμογές
| Βασικό ύφασμα: | Αραμιδικό ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Πεδιάδα |
| βάρος: | 500gsm |
Υψηλής αντοχής σε θερμοκρασίες, ανθεκτικό στη φωτιά, ανθεκτικό στη δάκρυα, υφάσματα από γυαλωσίνες, επικαλυμμένα με σιλικόνη, για βιομηχανικές εφαρμογές
| Βασικό ύφασμα: | Αραμιδικό ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Πεδιάδα |
| βάρος: | 500gsm |
Υψηλής θερμοκρασίας γενικό υλικό πυρκαγιάς εμποδίων πυρκαγιάς υφασμάτων φίμπεργκλας πυριτίου
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 0.65mm |
Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες πυράντοχο υφασμένο αραμιδίου επικαλυμμένο με σιλικόνη με ιδιότητες κατάσχισης για βιομηχανικές εφαρμογές
| Βασικό ύφασμα: | Αραμιδικό ύφασμα |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Πεδιάδα |
| βάρος: | 500gsm |
Υψηλό υφάστιο από υαλοσίδηρο πυριτίου με 96% περιεκτικότητα σε SiO2 και αντοχή σε θερμοκρασία 1000°C σε μονάδα βάρους 18 ουγγιών/τ.α.
| Αριθμός μοντέλου: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
0.4mm Εμποτισμένο με σιλικόνη ύφασμα από υαλοΐνες με αντοχή σε θερμοκρασία
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Ύφασμα φίμπεργκλας PTFE για τη μόνωση σωλήνων
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τη μόνωση σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Αντιστατικά αλεξίπυρα υλικά υφασμάτων φίμπεργκλας για τη σφράγιση δεξαμενών
| Όνομα προϊόντων: | υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |

