Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1313 προϊόντα.
Πυροσβεστικό νήμα από γυαλί ίνες που καλύπτεται με σιλικόνη για κουρτίνα καπνού και κουβέρτα πυρκαγιάς αυτοκινήτου
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Θερμική μόνωση και προστασία από πυρκαγιά από υφάσματα από ίνες γυαλιού επικαλυμμένα με σιλικόνη
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Εύκαμπτοι ύφασμα φίμπεργκλας αγωγών υλικοί χημικοί ανθεκτικοί/ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/m2 |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Άριστο χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ανθεκτικό
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
Γδάρσιμο και χημικό ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης ντυμένο σιλικόνη αλεξίπυρο
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ντυμένο το PU ύφασμα φίμπεργκλας έντυσε ειδικά το υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
| Πάχος: | 0.40mm |
|---|---|
| Βάρος: | 450g/m2±10% |
| Πλάτος: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Μαύρο κόκκινο γκρίζο ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα τσαντών εγγράφων υφασμάτων αλεξίπυρο
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Υλικά υφασμάτων φίμπεργκλας για τη σκληρή και ιδιαίτερα ανθεκτική επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Χρωματισμένο ανθεκτικό στη θερμότητα αλεξίπυρο σαφές υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας ντυμένου του σιλικόνη υφάσματος φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

