Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1584 προϊόντα.
Χονδρικός εξαρτημένος 850g/m2 Αντιφωτιστικό Ανθεκτικό στη θερμότητα Πλασματικό υφασμάτινο υφασμάτινο υφασμάτινο υφασμάτινο υφασμάτινο υφασμάτινο
| Υλικό Βάσης: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Τύπος ύφανσης: | twill υφαντό ή προσαρμοσμένο |
Προσαρμοσμένο ύφασμα από υαλοβάμβακα 96% SiO2 υψηλής πυριτίας με αντίσταση θερμοκρασίας 1000℃ και μοτίβο Crowfoot διπλών πλευρών
| Αριθμός μοντέλου: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
300g Ύφασμα Υψηλής Περιεκτικότητας σε Πυρίτιο από Υαλοΐνες με Αντοχή σε Θερμοκρασία 1000°C και Επίστρωση Σιλικόνης για Θερμική Προστασία
| Αριθμός μοντέλου: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Υψηλή υφαντική ίνα από υαλοπλέγματα πυριτίου με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες 1200 °C 18 ουγγιές/τ.μ. Μονάδιο βάρους και μοτίβο Crowfoot
| Αριθμός μοντέλου: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Υφάσματα από υαλοσίδηρο πυριτίου με αντοχή σε θερμοκρασία 1000 °C 18 ουγγιές/τ.μ. Μονάδιο βάρους και πρότυπο Crowfoot για εφαρμογές υψηλών θερμοκρασιών
| Αριθμός μοντέλου: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες Ύφασμα από Υαλοΐνες Υψηλής Περιεκτικότητας σε Πυρίτιο 18 oz/sqy με Προστασία από Θερμότητα 1000°C 1800°F
| Αριθμός μοντέλου: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Μπλε Κάλτσιο Υψηλής Θερμοκρασίας Υαλοΰφασμα 33 OZ: Για Πυράντοχες Πόρτες & Κουρτίνες Καπνού
| Χρώμα: | Μπλε ή cOem |
|---|---|
| Προέλευση: | Hubei, Κίνα |
| Κύρια Εφαρμογή: | Θερμομόνωση / Πυροκουρτίνα / Εύκαμπτος αγωγός |
Ύφασμα φίμπεργκλας υάρδας 18oz SUNTEX 1 ανθεκτικό στη θερμότητα για τη γενική πυρίμαχη πυρίμαχη πόρτα
| Βάρος μονάδων: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1 υάρδα |
| Τυποποιημένο πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Η σιλικόνη καυσίμων Resistance17oz αντίστασης πετρελαίων αντίστασης λιπών έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας για την κάλυψη μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |
Χειροτεχνικά μη ραβδιών υλικά υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης αλεξίπυρα για τη σφράγιση δεξαμενών
| Όνομα προϊόντων: | υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |

