Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1336 προϊόντα.
Χονδρικό σαφές Twill μαύρο κόκκινο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης γονιμοποιημένο ταινία
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας υφάσματος ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου ντυμένο λάστιχο
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | slicone που ντύνεται δίπλευρο |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένη ύφασμα σιλικόνη φίμπεργκλας/PU υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας Resiatant θερμότητας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με νεοπρένιο ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες με αντοχή στο νερό και τη διάβρωση για βιομηχανικές εφαρμογές
| Όνομα προϊόντος: | Ντυμένο νεοπρένιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 600gsm |
| Πάχος: | 0,45mm |
32oz. Και δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση του γενικού και εύκαμπτου συνδετήρα
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Βάρος: | 32 Oz. /Sq.Yd. |
| Πάχος: | 0,032 ίντσες |
Αντι-περιβάλλον και πυρίμαχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες πυρκαγιάς και τα καλύμματα συγκόλλησης
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Αυτός ο ευέλικτος σύνδεσμος υφάσματος είναι κατασκευασμένος από ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες υφάσμα από ίνες γυαλιού επικαλυμμένο με νεοπρίνιο, παρέχοντας αξιόπιστη απόδοση σε ακραία θερμικά περιβάλλοντα
| Όνομα προϊόντος: | Ντυμένο νεοπρένιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 600gsm |
| Πάχος: | 0,45 χλστ |
Υψηλής αντοχής ύφασμα αδιάβροχο Oilproof φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Πυρίμαχο φίμπεργκλας κλωστοϋφαντουργικό προϊόν σιλικόνης υφασμάτων φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17mils |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα πυρκαγιάς κουρτινών πυρκαγιάς συνδετήρων υφάσματος luctwork
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Βαθμός 700 Γ |
| Βάρος: | 1100 g/sqm |

