Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1336 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το υψηλής θερμοκρασίας εμπόδιο μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Θερμομόνωση Αντίσταση στην τριβή Πλούσιο από υαλοπίνακα
| Material: | Fiberglass |
|---|---|
| Temperature resistance: | -50 C degree to 550 C degree |
| Weight: | 510 g/sqm |
Το χημικό ανθεκτικό λάστιχο σιλικόνης έντυσε την πυρκαγιά υφασμάτων φίμπεργκλας - υψηλό κλωστοϋφαντουργικό προϊόν πυριτίου καθυστερούντω
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
ντυμένη λάστιχο ενώνοντας στενά προστατευτική ενδυμασία σιλικόνης 0.4mm υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτική
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Αλεξίπυρος ντυμένος σιλικόνη ρόλος υφασμάτων φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας για το μετακινούμενο θερμικής μόνωσης ύφασμα φίμπεργκλας καλυμμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας κουρτινών 300g/M2 μόνωσης θερμότητας
| Όνομα προϊόντων: | καυτό ύφασμα κουρτινών μόνωσης θερμότητας γραμμών παραγωγής εργοστασίων |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο σιλικόνη για την ανθεκτική στη θερμότητα μόνωση
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Το γονιμοποιημένο λάστιχο σιλικόνης έντυσε το ύφασμα/το ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης/την κουρτίνα
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.017inch |
Υφασμάτινα υφάσματα από γυάλινες ίνες ανθεκτικά σε υψηλές θερμοκρασίες 460g/m2
| Weave type: | twill woven,plain woven or customized |
|---|---|
| Alkali Content: | Alkali Free |
| Surface Treatment: | polyurethane(PU) coated |

