Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1336 προϊόντα.
Υφάσματα από υαλοπλαστική υφαντική ύφασμα
| Τύπος ιστού: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | πολυουρεθάνιο (PU) που ντύνεται |
Υψηλής θερμοκρασίας υλικά θερμικής μόνωσης υφασμάτων φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνεται ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς ύφασμα πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Βιομηχανική θερμότητα και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων πυρίμαχο
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | πολυουρεθάνιο (PU) που ντύνεται |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα θερμικής μόνωσης 550C/ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης λάστιχο
| Βάρος: | 590 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινος |
17 OZ γκρίζο συγκόλλησης ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ντυμένο σιλικόνη για τις κουρτίνες & τα καλύμματα συγκόλλησης
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17 μίλια |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
0.4mm υφάσματα από γυαλί ίνες πυρόσβεση υφάσματα από γυαλί ίνες υφάσματα M0 υλικό πυρκαγιάς
| Εφαρμογή: | ΠΥΡΟΚΟΥΒΕΡΤΑ |
|---|---|
| Βάρος: | 430 γρ./τ.μ. |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
επαργυλωμένο ύφασμα ύφασμα φύλλων αλουμινίου αργιλίου 0.4mm/υλική φλόγα θερμικής μόνωσης - ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέση |
Το καλώδιο ανοξείδωτου ενίσχυσε το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ανοξείδωτου καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
| Λέξη κλειδί: | ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ανοξείδωτου καλώδιο |
Κόκκινο 32 Oz ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις αντιθερμικές ασπίδες
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |

