Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1338 προϊόντα.
η ενιαία δευτερεύουσα σιλικόνη έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας και και ο δύο η δευτερεύουσα σιλικόνη έντυσε ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας γυαλιού ινών το σιλικόνη
| Επίστρωμα: | ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας πυροπροστασίας 1.25mm για τις κουρτίνες & τις πυρίμαχες πόρτες
| Ονομαστικό Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
Καλό γδαρσίματος γδαρσίματος ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο PU για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Βάρος: | 120gsm σε 3000gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Τύπος ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
1.25mm πυροπροστασίας σιλικόνη υφασμάτων φίμπεργκλας που ντύνεται υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
12H σατέν υψηλό πυριτίου υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων 1200g συγκόλλησης εμπόδιο πυρκαγιάς προστασίας γενικό
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Το αλεξίπυρο λάστιχο σιλικόνης ύφανσης σατέν έντυσε το γονιμοποιημένο ύφασμα φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Συνήθειας ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας φίμπεργκλας αδιάβροχο αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Ένα δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη υλικό μόνωσης σωλήνων ατμού υφασμάτων φίμπεργκλας
| Ντυμένο βάρος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 510 Γ/ΤΕΤΡ.ΜΈΤΡΑ |
|---|---|
| Πάχος: | cOem 0,43 χιλ. |
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
SUNTEX ένα δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη υλικό μόνωσης σωλήνων ατμού υφασμάτων φίμπεργκλας
| Ντυμένο βάρος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 510 Γ/ΤΕΤΡ.ΜΈΤΡΑ |
|---|---|
| Πάχος: | cOem 0,43 χιλ. |
| χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας πυριτίου για τη διαφορετική επεξεργασία επιφάνειας
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |

