Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1338 προϊόντα.
Καφετί υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 0.65mm φίμπεργκλας άκρο για την αλεξίπυρη κουρτίνα
| Ονομαστικό βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Ενιαίο δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα σιλικόνης υφασμάτων μαύρο
| Βάρος: | 960gsm |
|---|---|
| Πάχος: | 0.72mm |
| Επίστρωμα: | ένα δευτερεύον λάστιχο σιλικόνης |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης και υψηλής θερμοκρασίας μόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ντυμένο πολυουρεθάνιο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Βάρος μονάδων: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | Μπλε |
Ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων υφάσματος ανθεκτικό στη θερμότητα
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ντυμένο PU φίμπεργκλας M0 0.41mm υφασμάτων ενώσεων επέκτασης υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1300mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.41mm |
Crowfoot υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 36OZ φίμπεργκλας πυριτίου για τη βαρέων καθηκόντων κουρτίνα συγκόλλησης
| Βάρος μονάδων: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος/ονομαστικό πάχος: | 0.037inch |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο Ptfe για τις βιομηχανικές κουρτίνες
| Συνολικό βάρος: | 580 g/sq.meter |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1550m |
| Ολικό πάχος: | 0.43mm |

