Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1338 προϊόντα.
Υψηλό αλεξίπυρο ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας ίνας υάλου 200gsm πυριτίου για τη συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Ύφασμα 600gsm υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ή ντυμένο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας συνήθειας σιλικόνη
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο σιλικόνη υφαμένο ίνα υάλου περιοδεύον φίμπεργκλας ύφασμα μόνωσης υφασμάτων υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την παγκόσμια Κοινότητα κατασκευαστών προϊόντων φίμπεργκλας κουρτινών συγκόλλησης
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 32-34 Oz. /Sq.Yd. |
| Πάχος: | 0,032 ίντσες |
Θερμική μόνωση Σιλικόνιο ύφασμα Ε-γυαλί Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες Σιλικόνιο επικαλυμμένο υαλοπλαστικό για την πρόληψη πυρκαγιάς
| Επιχρισμός: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | μπλε |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό θερμομονωτικό ύφασμα από ίνες γυαλιού με επίστρωση σιλικόνης για συγκόλληση, πυρίμαχο κάλυμμα
| Επίστρωση: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Δάχος: | 0.1mm 3mm |
Πυροσβεστικό ύφασμα από σιλικόνη θερμική υαλοπλαστική υφαντική μόνωση πυρόστακτο ύφασμα από καουτσούκ σιλικόνης επικαλυμμένο με υαλοπλαστική
| Επιχρισμός: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Color: | Blue |
32-34 Oz. Πυρκαγιά - ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω σιλικόνη για τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 32-34 Oz. /Sq.Yd. |
| Πάχος: | 0,032 ίντσες |
Ύφασμα ινών ε-γυαλιού λουρίδων πλέγματος υφασμάτων φίμπεργκλας ρόλων υφασμάτων φίμπεργκλας μη συγκολλητικό υφαμένο
| Εφαρμογή: | Κουρτίνα καπνού |
|---|---|
| Βάρος: | 2050g/τ.μ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας κάλυμμα οξυγονοκολλητών υφασμάτων βαρέων καθηκόντων αλεξίπυρο για βιομηχανικό, τη στρατοπέδευση, τους καπνιστές και τις σχάρες
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | cOem 730 g/sqm |
| Πάχος: | cOem 0,53 χιλ. |

