Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1338 προϊόντα.
Το υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υψηλό πυρίτιο PU έντυσε τη φλόγα φίμπεργκλας - ύφασμα καθυστερούντω για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Γενικό υψηλής θερμοκρασίας κάλυμμα πυρκαγιάς αντίστασης συγκόλλησης για τη διάσωση έκτακτης ανάγκης
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
550 βαθμού ντυμένος σιλικόνη φίμπεργκλας γενικός ρόλος πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης ασφάλειας απόδειξης πυρκαγιάς αντίστασης υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Temp. Αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Υψηλό ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου για τη συγκόλληση με την αντίσταση θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα συγκόλλησης και το κάλυμμα πυρκαγιάς
| Χρώμα: | κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κάλυμμα συγκόλλησης |
| Πάχος: | 0.4mm |
Πιστοποιημένο ύφασμα πυραντοχής EN-13501 με αντοχή σε θερμοκρασία 550°C και ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση σιλικόνης πάχους 0,6mm
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
26oz χύδην E γυαλί Lagging υφασμένο υαλοπίνακα ύφασμα συγκόλληση σπινθήρες μόνωση πυρκαγιά κουβέρτα
| Εφαρμογή: | Σφηνάκια συγκόλλησης |
|---|---|
| Βάρος: | 880g/sq.mtr |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Υφαμένη μόνωση θερμότητας υφασμάτων φίμπεργκλας καπνού η κουρτίνα καθιστά αλεξίπυρες 2050 G/M2
| Εφαρμογή: | Κουρτίνα καπνού |
|---|---|
| Βάρος: | 2050g/sq.mtr |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 Γ |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας εξαρτήσεων μόνωσης εξάτμισης που ενώνει στενά γενικό 1100g
| Βάρος: | 1100g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.4mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ανθεκτικής στη θερμότητα και θερμικής μόνωσης σιλικόνη για το κάλυμμα πυρκαγιάς
| Μόνιμη θερμοκρασία: | -50℃~ +550℃ (1000 ° Φ) |
|---|---|
| Βάρος: | 32-34 Oz. /Sq.Yd. |
| Πάχος: | 0,032 ίντσες |

