Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1590 προϊόντα.
Θερμική μόνωση και προστασία από πυρκαγιά από υφάσματα από ίνες γυαλιού επικαλυμμένα με σιλικόνη
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Μεσαία |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Άριστο χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ανθεκτικό
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
Υλικά στεγανοποίησης δεξαμενών πλωτής οροφής | Ανθεκτικό & ανθεκτικό ύφασμα από υαλοΐνες
| Όνομα προϊόντος: | σφράγιση δεξαμενής πλωτής οροφής |
|---|---|
| Υλικό: | επικαλυμμένο ύφασμα fiberglass |
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
Γδάρσιμο και χημικό ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Χρωματισμένο ανθεκτικό στη θερμότητα αλεξίπυρο σαφές υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας ντυμένου του σιλικόνη υφάσματος φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Αλεξίπυρο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Δύο πλευρών υαλοΰφασμα επικαλυμμένο με καουτσούκ σιλικόνης με αντοχή σε υψηλές θερμοκρασίες (550°C) και υλικό E-glass χωρίς αλκάλια
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Επένδυση: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
Ύφασμα / Ρολό Ανθεκτικό σε Χημικά από Υαλοΐνες – Υλικό για Εύκαμπτους Αεραγωγούς
| Αντίσταση στη θερμοκρασία: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 G/M2 |
| Πάχος: | 0,45 χλστ |
Ανθεκτικό στη φωτιά και αντιστατικό ύφασμα από υαλοπίνακα
| Όνομα προϊόντος: | ύφασμα fiberglass για στεγανοποιήσεις δεξαμενής πλωτής οροφής |
|---|---|
| Υλικό: | επικαλυμμένο ύφασμα fiberglass |
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |

