Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1615 προϊόντα.
Silicone Rubber Coated Fiberglass Fabric For Fabric Flexible Connectors
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Πρότυπο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυπικό πάχος: | 0.017inch |
SUNTEX Fabric Expansion Joint Fiberglass Fabric
| Βάρος/βάρος ανά sqm/τετραγώνων/μονάδων ονομαστικό βάρος βάρους βάρους συνολικό: | 13.5 ύφασμα φίμπεργκλας oz/sq.y |
|---|---|
| Πρότυπο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Τυπικό πάχος: | 0.017inch |
Πυρκαγιά - γενικό ντυμένο PU ύφασμα 0.77mm φίμπεργκλας καθυστερούντω θερμικό ύφασμα για τις κουρτίνες
| Βάρος μονάδων: | 18 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,029 ίντσα |
Η θερμική μόνωση PU έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας/το υψηλό ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα 1.2mm για την εύκαμπτη ένωση επέκτασης
| Βάρος μονάδων: | 30.88 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,057 ίντσα |
EN-13501 αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες καπνού κουρτινών πυρκαγιάς
| Υλικό βάσεων: | Ύφασμα γυαλιού ινών |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Υψηλής αντοχής φλόγα - ύφασμα φίμπεργκλας επιστρώματος σιλικόνης καθυστερούντω για τις κουρτίνες & τα καλύμματα συγκόλλησης
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την κουρτίνα καπνού και πυρκαγιάς
| Temp. αντίσταση: | Από -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 32oz/sqyd |
| Πάχος: | 35mils |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Υλικό: | 100% Fiberglass, Σιλικόνη |
|---|---|
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
| Πάχος: | 17mils |
Μαξιλάρι 0.5mm μόνωσης θερμότητας ντυμένο PTFE ύφασμα ίνας υάλου
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | 250C βαθμός |
| βάρος: | 580 g/sqm |
Υψηλής θερμοκρασίας λαστιχένιο φύλλο σιλικόνης φίμπεργκλας ενισχυμένο ύφασμα με την υψηλής θερμοκρασίας κόλλα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |

