Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1393 προϊόντα.
100% Ρολό Κουβέρτας Συγκόλλησης από Υαλοΐνη με Αντοχή σε Θερμοκρασία 550°C και Ακρυλική Επίστρωση για Πυρασφάλεια
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Πυράντοχο κάλυμμα συγκόλλησης από 100% υαλοΐνη με αντοχή στη θερμότητα 550°C και ακρυλική επίστρωση για βιομηχανική ασφάλεια
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
550°C Ανθεκτική στη θερμότητα Ακρυλική επίστρωση Φυτογυάλινη συγκόλληση κουβέρτα με προσαρμόσιμα μεγέθη
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
100% υαλοειδή συγκόλληση κουβέρτα πυρόστατη 550°C ανθεκτική στην θερμότητα ακρυλική επικαλυμμένη για την ασφάλεια της συγκόλλησης
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Υφαμένο ύφασμα αλεξίπυρο υλικό 550C φίμπεργκλας 7628 6 Oz ύφασμα φίμπεργκλας
| εφαρμογή: | Καλύψεις θερμικής μόνωσης |
|---|---|
| Βάρος: | 200 γρ./τ.μ |
| Θερμοκρασία εργασίας: | 550 C |
φλόγα θερμικής μόνωσης 1.4mm - ύφασμα 700 καθυστερούντω προστασία θερμότητας βαθμού Γ
| wieght: | 1100 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | πάχος 1,5 χιλ. |
| πλάτος: | 1,5 μέτρο ή cOem |
Οι καλοί σπινθήρες συγκόλλησης κολλούν 17 ντυμένου σιλικόνη OZ υφάσματος φίμπεργκλας για το μετακινούμενους κάλυμμα μόνωσης και το στρόβιλο Protectio
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | Μπλε |
Υψηλή θερμική στρωμάτων Ptfe φίμπεργκλας κάλυψη θερμικής μόνωσης υφάσματος επαναχρησιμοποιήσιμη
| Βάρος μονάδων: | 610g/sqm |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Ολικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Εύκολο ραμμένο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE για θερμομόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένες PU ενώσεις επέκτασης αγωγών υφάσματος υφάσματος συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας
| Συνολικό βάρος: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1300mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |

