Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1393 προϊόντα.
Ντυμένη PU πυρκαγιά διανομής αέρα - ύφασμα καθυστερούντω που απομονώνει τον καμβά υφάσματος 0.43mm κουρτίνες καπνού
| Η μονάδα ζυγίζει: | 13.5 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,017 ίντσα |
Υψηλό θερμικό στρωμάτων Ptfe φίμπεργκλας υφάσματος μαύρο αντιστατικό σκόνης ύφασμα φίμπεργκλας μονωτικών περιβλημάτων ντυμένο PTFE
| Βάρος μονάδων: | 610g/sqm |
|---|---|
| Συνολικό πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Συνολικό πάχος: | 0.45mm |
400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται στον εύκαμπτο συνδετήρα υφάσματος
| Υλικό: | 400g/sqm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας μαξιλάρι θερμικής μόνωσης εμποδίων πυρκαγιάς υφάσματος γυαλιού Thermocovers ντυμένο Ptfe
| Βάρος μονάδων: | 17 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Ντυμένα χαλιά κοιλωμάτων πυρκαγιάς φίμπεργκλας σιλικόνης για το κατώτερο κοίλωμα πυρκαγιάς, χαλιά σχαρών για τον υπαίθριο προστάτη Patio γεφυρών σχαρών
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm 1.5mm |
Ασημένιο γκρίζο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα αλεξίπυρα μετακινούμενα καλύμματα μόνωσης
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | Μπλε |
Υψηλό - ντυμένη σιλικόνη φλόγα φίμπεργκλας ποιοτικών εργοστασίων - ύφασμα καθυστερούντω για τους τυφλούς κυλίνδρων κουρτινών
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | Μπλε |
Υψηλής θερμοκρασίας πυρίμαχο ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος σιλικόνης και αδιάβροχος
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Twill, σατέν, ή πεδιάδα, κ.λπ. |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένος σιλικόνη Polyisocyanurate υφάσματος Pir/Pu φίμπεργκλας πίνακας μόνωσης αφρού για Hvac
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | Μπλε |
Κουρτινών κυλίνδρων τυφλών ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας συγκόλλησης μαξιλάρι στρωμάτων πυρκαγιάς γενικό
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από το βαθμό -50 Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Χρώμα: | μπλε |

