Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1584 προϊόντα.
Υφάσματα από υαλοπλαστική που χρησιμοποιούνται για την κατασκευή βαρέων υλών
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | μέσο |
| Τύπος νήματος: | Γ-γυαλί |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα υψηλής θερμοκρασίας μετακινούμενα σακάκια, καλύψεις βαλβίδων
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής αντοχής ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | 4H σατέν |
| Βάρος: | 580gsm (17 oz) |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα αντίστασης φλογών φίμπεργκλας για την προστασία συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Ταινία ύφανσης: | 4H σατέν |
| Βάρος: | 580gsm (17 oz) |
Η σιλικόνη έντυσε το σαφές υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας για τη θερμική μόνωση
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Υψηλής αντοχής σε υψηλές θερμοκρασίες ύφασμα από υαλοπίνακα υφασμάτινη ύφασμα υφασμάτινη ύφασμα υφασμάτινη ύφασμα υψηλής θερμοκρασίας
| Επένδυση: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| Βάρος: | 1200gsm σε 1500gsm |
Γκρι εμποτισμένο με σιλικόνη ύφασμα μόνωσης 14oz, ιδανικό για καλύμματα εξοπλισμού & μπουφάν ασφαλείας
| βάρος: | 510 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,44 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρί |
Υλικό κάλυψης θερμικής μόνωσης: Σύρμα ενισχυμένο γυάλινο ύφασμα επικαλυμμένο με σιλικόνη
| Όνομα προϊόντος: | Γυάλινο ύφασμα ενισχυμένο με σύρμα που χρησιμοποιείται σε θερμομονωτικό κάλυμμα |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα fiberglass, σύρμα από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Λέξη-κλειδί: | ύφασμα από γυαλί ενισχυμένο με σύρμα |
Θερμότητα και κρύο ανθεκτικό ντυμένο PU ύφασμα 0.41mm φίμπεργκλας για τους αγωγούς M0 διανομής αέρα
| Πάχος: | 0.40mm |
|---|---|
| Βάρος: | 450g / m2 ± 10% |
| πλάτος: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Υφάσματα από υαλοειδή επικαλυμμένα με πυριτικό ασβέστιο για μόνωση υψηλών θερμοκρασιών
| Επένδυση: | Πυριτικό άλας ασβεστίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρί |
| βάρος: | 1200gsm σε 1500gsm |

