Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1584 προϊόντα.
Κίτρινο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού για το κάλυμμα πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης
| Τύπος ύφανσης: | twill, σατέν, ή πεδιάδα |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση πολυουρεθάνης για αρμούς διαστολής Ανθεκτικό σε νερό/θερμότητα υφάσματα από ίνες γυαλιού Κατασκευαστής
| Πάχος: | 0.40mm |
|---|---|
| Βάρος: | 450g/m2±10% |
| Πλάτος: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Ντυμένο ύφασμα 0.4mm φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου PU ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες κουρτινών και καπνού πυρκαγιάς
| Πάχος: | 0.40mm |
|---|---|
| Βάρος: | 450g/m2±10% |
| Πλάτος: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Αδιάβροχη αλεξίπυρη σιλικόνη τσαντών εγγράφων που ντύνεται και που ντύνεται φύλλο αλουμινίου ύφασμα φίμπεργκλας
| Τύπος: | Πυρίμαχη τσάντα εγγράφων |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα Fiberglass με επικάλυψη σιλικόνης |
| μορφή: | Ορθογώνιο παραλληλόγραμμο |
Εξωτερική επιφανειακή πλωτή σφραγίδα οροφής δεξαμενής: υλικό υφασμάτων από γυαλί ίνες
| Όνομα προϊόντος: | Πλωτή στεγανοποίηση οροφής από ύφασμα Fiberglass |
|---|---|
| Υλικό: | επικαλυμμένο ύφασμα fiberglass |
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
Υψηλής αντοχής ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τα καλύμματα μόνωσης και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Προσαρμοσμένο μόνωσης ενιαίο δευτερεύον ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης λαστιχένιο ντυμένο αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη
| Βάρος: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Χρώμα & επίστρωμα: | Ασημένια σιλικόνη |
Θερμότητας μόνωσης πυρίμαχο υλικό υφάσματος φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ανθεκτική στη θερμότητα ντυμένη σιλικόνη θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας για τη συγκόλληση
| Βάρος: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Χρώμα & επίστρωμα: | Ασημένια σιλικόνη |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες πυρκαγιάς και τις κουρτίνες συγκόλλησης
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

