Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1429 προϊόντα.
Πυροσβεστική κουβέρτα από γυάλινες ίνες νηματοκύκλωμα
| Επένδυση: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας 0.4mm για τα μετακινούμενα καλύμματα θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων υψηλής επίδοσης PU για τη μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460 g/sqm |
Κάλυμμα πυρκαγιάς για το κάλυμμα συγκόλλησης & πυρκαγιάς για το γενικό υλικό πυρκαγιάς σπιτιών
| Πάχος: | 0.2mm~3mm |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Χρώμα: | γκρίζος, άσπρος, κίτρινος, ή προσαρμοσμένος |
άσπρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα 0.85mm για την πυροπροστασία συστημάτων Ε 120 κουρτινών πυρκαγιάς
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Το υπερβολικά μεγάλο ΥΠΕΡ αυτοκίνητο εύκολο φέρνει το γενικό 6X8m πυρίτιο πυρκαγιάς που ντύνεται για τα οχήματα με το σακίδιο πλάτης
| Χρώμα: | Γκρίζος |
|---|---|
| Θερμική αντίσταση: | 550℃/1000℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ύφασμα πυρκαγιάς που συσκευάζεται στα χαρτοκιβώτια που φορτώνονται στι |
Πυρκαγιάς κοιλωμάτων χαλιών σομπών πυρκαγιάς χαλιών απορροφητικό υλικό χαλιών χοβόλεων καθυστερούντω το ανθεκτικό στη θερμότητα και χαλιών σχαρών προστατεύει τη γέφυρά σας
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
550C ανθεκτικό στη θερμότητα στρώμα φωτιάς με προσαρμόσιμο μέγεθος και πολυεπίπεδη δομή για προστασία στο εξωτερικό
| χρήση: | Θερμομόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
Διπλό πλευρικό 550°C ανθεκτικό στη θερμότητα στρώμα φωτιάς με προσαρμόσιμο μέγεθος για την προστασία του καταστρώματος και της αυλής
| χρήση: | Θερμομόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
550°C ανθεκτικό στη θερμότητα στρώμα φωτιάς με προσαρμόσιμα μεγέθη και πολυεπίπεδη δομή για εξωτερική ασφάλεια
| χρήση: | Θερμομόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |

