Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1393 προϊόντα.
Καταστήστε αλεξίπυρος τον ντυμένου γενικού ρόλο πυρκαγιάς συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Το ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης για την προστασία εξάτμισης καλύπτει τις καλύψεις προστασίας στροβίλων καλύψεων προστασίας εξοπλισμού
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
ντυμένο το σιλικόνη αλεξίπυρο χαλί φίμπεργκλας μπορεί τέλεια να προστατεύσει τη γέφυρα και το χορτοτάπητά σας, επιτρέποντας σε σας για να απολαύσει εύκολα τη ΣΧΑΡΑ
| Χρήση: | Θερμική μόνωση |
|---|---|
| Βάρος: | 1Kg-3Kg |
| Πάχος: | 0.8mm~1.5mm, ή προσαρμοσμένος |
Καταστήστε αλεξίπυρες την ντυμένης φίμπεργκλας υφάσματος συγκόλλησης πυρκαγιά ρόλων πυρκαγιάς γενικής - καλύμματα συγκόλλησης καθυστερούντω
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Χαμηλή τιμή 0.4mm υφάσματος γυαλιού ινών εργοστασίων της Κίνας ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας πυριτίου συνήθειας εύκαμπτο
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης φίμπεργκλας Suntex για τα εργοστάσια χημικής βιομηχανίας βενζινάδικων συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Βιομηχανικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που ενισχύεται για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Πυροσβεστική κουβέρτα από γυάλινες ίνες νηματοκύκλωμα
| Επένδυση: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας 0.4mm για τα μετακινούμενα καλύμματα θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων υψηλής επίδοσης PU για τη μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460 g/sqm |

