Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1590 προϊόντα.
0,4 χιλ. που ενώνουν στενά το γενικό ρόλο
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Πάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |
Το αδιάβροχο ντυμένο PU ύφασμα ίνας υάλου για εξαιρετικά υψηλής θερμοκρασίας προστατεύει
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Twill ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης PTFE για το κάλυμμα πυροπροστασίας ΣΧΑΡΏΝ
| όνομα: | ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Πλεονέκτημα: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
0,4 χιλ. που ενώνουν στενά το γενικό ρόλο που ενώνει στενά τη γενική αλεξίπυρη ανθεκτική στη θερμότητα φλόγα - καθυστερών
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Πάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την ηλεκτρική μόνωση
| Υλικό βάσεων: | S.S ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για το ηλεκτρονικό φύλλο δελτίου τύπου μόνωσης και θερμότητας
| Όνομα: | ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| πλεονέκτημα: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός |
Φύλλο προστασίας συγκόλλησης που ενώνει στενά το γενικό ρόλων ύφασμα φίμπεργκλας πυρκαγιάς γενικό
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Δάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |
Η υψηλής θερμοκρασίας μόνωση και τα υφάσματα είναι ζωτικής σημασίας στην κατασκευή αποσυναρμολογημένων κουβέρτων, τυλίγματος σωλήνων.
| Alkali content: | Alkali Free |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Thickness: | 0.41mm |
Φύλλο προστασίας συγκόλλησης που ενώνει στενά το γενικό ρόλων ύφασμα φίμπεργκλας πυρκαγιάς γενικό
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Δάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |
Υφάσματα από υαλοπλαστική
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Δάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |

