Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1584 προϊόντα.
550C ανθεκτική στη θερμότητα προστασία σωλήνων καλωδίων μόνωσης μανικιών φίμπεργκλας σιλικόνης και η διάμετρος μεταξύ
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ένα δευτερεύον ύφασμα σιλικόνης με το πάχος γύρω από ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 1mm το σιλικόνη
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Σιλικόνη/ντυμένο λάστιχο ύφασμα φίμπεργκλας πολυεστέρα υφάσματος υψηλό ντυμένο αντοχή
| Επίστρωμα: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής αντοχής ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το αλεξίπυρο κάλυμμα συγκόλλησης προστασίας φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Ανθεκτική στη θερμότητα ντυμένη σιλικόνη θερμική μόνωση υφάσματος φίμπεργκλας για τη συγκόλληση
| Βάρος: | 100~2000g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
| Χρώμα & επίστρωμα: | Ασημένια σιλικόνη |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου PU για το νερό ενώσεων επέκτασης
| Πάχος: | 0.40mm |
|---|---|
| Βάρος: | 450g/m2±10% |
| Πλάτος: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πολυουρεθάνιου PU για τις κουρτίνες κουρτινών και καπνού πυρκαγιάς
| Πάχος: | 0.40mm |
|---|---|
| Βάρος: | 450g/m2±10% |
| Πλάτος: | 1000mm, 1200mm, 1500mm 1520mm 1550mm 2000mm |
Χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Επίστρωμα: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
SUNTEX Σιλικόνιο επικαλυμμένο υφάσματα από γυαλί ίνες
| Επιχρισμός: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
Κίνα Ηγετικός κατασκευαστής Σιλικόνη επικαλυμμένα υφάσματα ίνες γυαλιού 0,95 mm πάχος
| Επιχρισμός: | δίπλευρο λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |

