Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1429 προϊόντα.
3784 κόκκινο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας που ενώνει στενά το γενικό ρόλο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέση |
|---|---|
| Ταινία νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν, ή προσαρμοσμένος |
Αντιπυρικό μη ραβδί υφασμάτων συγκόλλησης φίμπεργκλας 0,7 χιλ. πάχους με το καλώδιο μέσα
| πλάτος: | 1.5 Μ |
|---|---|
| Χρώμα: | Γκρίζος cOem |
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | Από -50 Γ σε 500 Γ |
Ανθεκτικό ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας γδαρσίματος για τη μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
Ντυμένο PU αλεξίπυρο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας για τις σκηνές στρατοπέδευσης
| Βάρος: | 220g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.21mm |
Θερμότητας αντανακλαστικά ασημένια αργιλίου υφάσματα ίνας υάλου φίμπεργκλας τοποθετημένα σε στρώματα ύφασμα για τα καλύμματα πυρκαγιάς
| Βάρος: | 650 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,6 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασήμι |
Ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση βερμικουλίτης για κουρτίνες συγκόλλησης κουβέρτας πυρκαγιάς
| Επεξεργασία: | Vermiculite επίστρωμα την και στην δύο πλευρά |
|---|---|
| Βάρος: | 1070gsm |
| Πάχος: | 1.4mm |
Ντυμένες πυρκαγιά και φλόγα ρόλων υφάσματος φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας σιλικόνη - καθυστερών
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Θαλάσσιο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο για την ηλεκτρική μόνωση
| Βάρος: | 32 oz |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Πλάτος: | 1.5 μ |
Η αντίσταση στις υψηλές θερμοκρασίες και η φλόγα κάνουν αυτό το ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Ντυμένη Ptfe θερμική μόνωση ρόλων υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |

