Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1393 προϊόντα.
PTFE Coated Glass Fabric for Custom Thermal Insulation Jacket
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Coated Glass Fabric for Custom Thermal Insulation Jacket
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Γυαλί e |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | απαλλαγμένο από αλκάλια |
Υφάσματα από πυριτίνη SUNTEX
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επιχρισμός: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ιστού: | 8H σατέν |
SUNTEX Ζυθοποιούμενος ρόλος κουβέρτας
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση στη φωτιά: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Δάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |
Ύφασμα ίνας υάλου με το κόκκινο λάστιχο σιλικόνης που ντύνεται και στην δύο πλευρά
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 960gsm |
| Πάχος: | 0.72mm |
Βιομηχανικό σχεδιασμό ύφασμα αεραγωγών μειωμένου θορύβου μετριοπαθής φλόγας με μόνωση χωρίς διαρροές για υπόγειο γυμναστηρίου
| Yarn type: | E-Glass |
|---|---|
| Weave type: | twill woven or plain woven or customized |
| Alkali content: | Alkali Free |
Η σιλικόνη έντυσε κάτοχο διαβατηρίων τσαντών εγγράφων πυκνά 3mm τον αλεξίπυρο
| Τύπος: | πυρίμαχη τσάντα ύφασμα fiberglass |
|---|---|
| Υλικό: | Fiberglass σιλικόνης + φύλλο αλουμινίου |
| Βάρος: | 200-2000g/τμ |
Προϊόντα υφάσματος με επίστρωση σε δύο πλευρές από σιλικόνη από την Suntex
| Ονομασία του προϊόντος: | υφαμένο twill 0.4mm ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ντυμένο λάστιχο |
|---|---|
| Υλικό: | υαλοειδή |
| Κλειστή λέξη: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
Αλεξίπυρο ύφασμα 400-1200kg/M3 πυριτίου μόνωσης ντυμένο Vermiculite
| Ονομαστικό βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Ντυμένο ύφασμα γυαλιού σιλικόνης λάστιχο για τη μόνωση θερμότητας
| Θερμοκρασία υπηρεσιών: | 1000°F/550°C |
|---|---|
| Ίνα βάσεων: | Φίμπεργκλας |
| Επίστρωμα: | δύο - πλαισιωμένο λάστιχο σιλικόνης |

