Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1226 προϊόντα.
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Κόκκινη σιλικόνη επικαλυμμένη υφάσματα από γυαλί ίνες
| Βασικό υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
Υφαμένο περιοδεύον ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα 0.8mm φίμπεργκλας μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Τοποθετημένο σε στρώματα ύφασμα φύλλων αλουμινίου αργιλίου, πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας φίμπεργκλας
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ντυμένο σιλικόνη
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |
Σιλικόνης ντυμένο λάστιχο φίμπεργκλας υφασμάτων ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας σχέδιο πελατών τιμών υφασμάτων φτηνό
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | που υφαίνεται |
Πυράντοχο Ύφασμα από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης - Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες
| Βασικό υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Υφάσματα από υφαντικές ύλες ή προσαρμοσμένα |
Πυράντοχο Ύφασμα από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση Σιλικόνης - Ανθεκτικό σε Υψηλές Θερμοκρασίες
| Base Material: | 100% fiberglass |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Weave type: | twill woven or customized |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ντυμένο σιλικόνη για την κουρτίνα πυρκαγιάς
| Υλικό βάσεων: | S.S ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης κατασκευαστών της Κίνας σιλικόνη
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | μεσαίας ισχύος & θερμική μόνωση |
| Πάχος: | 0,4 χιλ. σε 3mm |

