Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ temperature resistant fiberglass cloth ] αγώνας 1570 προϊόντα.
Πυράντοχο ύφασμα από υαλοΐνες με επίστρωση σιλικόνης υψηλής αντοχής στη θερμοκρασία και σατέν ύφανση 4H
| Επένδυση: | Ένα ή δύο λάστιχο σιλικόνης πλευρών, ή κανένα επίστρωμα |
|---|---|
| βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0,1mm έως 3mm |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την ανασταλμένη δεξαμενή στέγη πετρελαίου
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για την ανασταλμένη δεξαμενή στέγη πετρελαίου |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα
| Όνομα προϊόντων: | Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας καιρού και γδαρσίματος για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών
| Όνομα προϊόντων: | Ύφασμα φίμπεργκλας για την εσωτερική επιπλέουσα δεξαμενή στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Υφαμένο περιοδεύον ανθεκτικό στη θερμότητα ύφασμα 0.8mm φίμπεργκλας μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Κόκκινη σιλικόνη επικαλυμμένη υφάσματα από γυαλί ίνες
| Βασικό υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
Ανθεκτικό στη φωτιά ύφασμα από γυαλί ίνες με στρώση από φύλλο αλουμινίου
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Περιεκτικότητα σε αλκάλια: | χωρίς αλκάλια |
Ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ντυμένο σιλικόνη
| Όνομα προϊόντων: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| Λέξη κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επίστρωμα: | Σιλικόνη |
Προσαρμοσμένο ύφασμα από υαλοπίνακα υψηλής πυριτίνης με 96% SiO2 και διπλές πλευρές για αντοχή σε θερμοκρασία 1000 °C
| Αριθμός μοντέλου: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |

