Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ weatherproof ptfe coated fiberglass fabric ] αγώνας 69 προϊόντα.
Καλύτερα πωλούμενο ύφασμα από γυαλί ίνες για την κατασκευή
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Θερμομόνωση και πυρόσταξη Υλικό ανθεκτικό στο νερό Υφάσματα με επίστρωση από υαλοειδή
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Ύφασμα φίμπεργκλας για τις σκληρές και ιδιαίτερα ανθεκτικές επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τις επιπλέουσες σφραγίδες δεξαμενών στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Εξωτερική επιφανειακή πλωτή σφραγίδα οροφής δεξαμενής: υλικό υφασμάτων από γυαλί ίνες
| Όνομα προϊόντος: | Πλωτή στεγανοποίηση οροφής από ύφασμα Fiberglass |
|---|---|
| Υλικό: | επικαλυμμένο ύφασμα fiberglass |
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
Ανθεκτικό στη φωτιά και αντιστατικό ύφασμα από υαλοπίνακα
| Όνομα προϊόντος: | ύφασμα fiberglass για στεγανοποιήσεις δεξαμενής πλωτής οροφής |
|---|---|
| Υλικό: | επικαλυμμένο ύφασμα fiberglass |
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
Αντιστατικά υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών
| Όνομα προϊόντων: | υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Χημικό ανθεκτικό Ptfe Hashima λιωσίματος λιώσιμο Ptfe μεγέθους μηχανών προσαρμοσμένο ζώνη
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Πάχος: | 1.3mm |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση των φλαντζών και των σωλήνων
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Χρωματιστή επίστρωση από σιλικόνη υαλοπλαστικής ύφασμα από σιλικόνη επιχρισμένο με υαλοπλαστικό ύφασμα
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες επικαλυμμένα με σιλικόνη, ανθεκτικά στη φωτιά, ανθεκτικά στη φωτιά, υφάσματα από υαλοειδή ίνες για συγκόλληση πυρκαγιάς
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |

