Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ weatherproof ptfe coated fiberglass fabric ] αγώνας 69 προϊόντα.
Υλικά στεγανοποίησης δεξαμενών πλωτής οροφής | Ανθεκτικό & ανθεκτικό ύφασμα από υαλοΐνες
| Όνομα προϊόντος: | σφράγιση δεξαμενής πλωτής οροφής |
|---|---|
| Υλικό: | επικαλυμμένο ύφασμα fiberglass |
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
Προσαρμοσμένο ισχυρά μη καύσιμο πυρόστακτο υαλοπλαστικό ύφασμα
| Όνομα προϊόντος: | Πυράντοχο ύφασμα από υαλοβάμβακα για στεγανοποιητική δεξαμενή πλωτής οροφής |
|---|---|
| Υλικό: | επικαλυμμένο ύφασμα fiberglass |
| Τύπος νήματος: | E-Glass |
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων φίμπεργκλας υφάσματος θερμικής μόνωσης συνδετήρων αγωγού
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Κάλυψη μόνωσης φίμπεργκλας φρουράς θερμότητας για τη μόνωση των φλαντζών και των σωλήνων
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Φθηνή τιμή χονδρική πώληση υφασμάτων επικαλυμμένων με σιλικόνη ανθεκτικών σε υψηλές θερμοκρασίες πυρόστακτα υφάσματα από γυάλινη ίνα
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Υφάσματα από υαλοειδή ίνες, επικαλυμμένα με καουτσούκ σιλικόνης
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Υψηλής αντοχής διπλής όψεως πυρόστακτος σιλικόνης υαλοπλαστικής πλέγματος ύφασμα ελαστικό επικαλυμμένο γυαλί
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό σε θερμότητα καουτσούκ σιλικόνης επικαλυμμένο με πλεξούδες υφάσματα από γυαλί ίνες
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |
Εργοστάσιο φθηνή τιμή υψηλής αντοχής μονομερή μεμβράνη σιλικόνης
| Όνομα προϊόντος: | πυρκαγιά 0.4mm - υλικό γονιμοποιημένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας καθυστερούντω |
|---|---|
| λέξη-κλειδί: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm σιλικόνη |
| Επένδυση: | Σιλικόνη |

