Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] αγώνας 149 προϊόντα.
100% υαλοειδή συγκόλληση κουβέρτα υψηλής αντοχής στη θερμότητα πυρκαγιά κουβέρτα συγκόλληση Pads
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Χονδρικός θερμοανθεκτικός υφάσματος από σιλικόνιο θερμική μόνωση για κουβέρτα πυρός
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Πυροσβυστικό γενικό κουζινών πυκνωμένο οικογένεια κάλυμμα πυρκαγιάς ίνας υάλου εξόδων κινδύνου γενικό
| Πάχος: | 0,2 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Που ντύνεται |
Ανθεκτικότητα σε υψηλές θερμοκρασίες Ανθεκτικότητα στη φωτιά Υψηλή υφαντική ίνα από ίνες από υαλοπίνακα
| Χρώμα: | Κόκκινος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Κουβέρτα συγκόλλησης |
| Πάχος: | 0,4 χλστ |
Κουρτίνες πυρκαγιάς καλυμμάτων πυρκαγιάς για το πετρέλαιο και τη βιομηχανία φυσικού αερίου
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνεται ή σαφής που υφαίνεται |
Fire blankets For Welding Curtains & Blanket
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
16 Mil Διπλής Όψης Κουβέρτα Συγκόλλησης και Πυρίμαχη Κουβέρτα για Βιομηχανική Προστασία
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
17 Oz 16 Mil Διπλής Όψης Κουβέρτα Συγκόλλησης Πυρίμαχη Κουβέρτα για Προστασία Υψηλής Θερμοκρασίας
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
17 Oz 1000°F Ανθεκτική στη Φωτιά Κουβέρτα Συγκόλλησης με Πάχος 16 Mil για Σπινθήρες Λείανσης Υψηλής Θερμοκρασίας
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
17 Oz Υψηλή ευέλικτη συγκόλληση κουβέρτα με πάχος 16 Mil για θερμική μόνωση και αντοχή στη φωτιά
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |

