Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] αγώνας 98 προϊόντα.
Η πυρκαγιά πυροπροστασίας έκτακτης ανάγκης εγχώριας ασφάλειας καλυεται τα καλύμματα συγκόλλησης φίμπεργκλας
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Κάλυμμα πυρκαγιάς για την κουζίνα, κάλυμμα πυρκαγιάς έκτακτης ανάγκης για τα καλύμματα συγκόλλησης φίμπεργκλας καλυμμάτων πυρκαγιάς πυροπροστασίας
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |
High Temperature Resistance Large Size Portable Fire Blanket for Emergency and Welding Protection
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
High Temperature Resistance Large Size Portable Fire Blanket for Emergency and Welding Protection
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Ανθεκτική σε Υψηλές Θερμοκρασίες Πυρίμαχη Κάλυψη Συγκόλλησης από Υαλοβάμβακα με Επίστρωση PU για Βιομηχανική Ασφάλεια
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
| Επιφανειακή επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Κουρτίνες συγκόλλησης & γενικό φίμπεργκλας που ενώνουν στενά το γενικό ρόλο κάλυμμα συγκόλλησης φίμπεργκλας
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
Κουρτίνες συγκόλλησης & γενικό φίμπεργκλας που ενώνουν στενά το γενικό ρόλο κάλυμμα συγκόλλησης φίμπεργκλας
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
Fire blankets For Welding Curtains & Blanket
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
17 Oz 16 Mil Πυρίμαχο Κάλυμμα Συγκόλλησης και Πυρίμαχο Κάλυμμα για Θερμομόνωση και Αντίσταση στη Φωτιά
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
Πυροσβυστικό γενικό κουζινών πυκνωμένο οικογένεια κάλυμμα πυρκαγιάς ίνας υάλου εξόδων κινδύνου γενικό
| Πάχος: | 0,2 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Που ντύνεται |

