Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] αγώνας 123 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας δύο πλευρών που ενώνει στενά το γενικό εργοστάσιο
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Καταστήστε αλεξίπυρες την ντυμένης φίμπεργκλας υφάσματος συγκόλλησης πυρκαγιά ρόλων πυρκαγιάς γενικής - καλύμματα συγκόλλησης καθυστερούντω
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Υλικό: | Ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Θερμότητας καθυστερούντω πορτών ντυμένο PTFE φίμπεργκλας φίμπεργκλας γυαλιού υπόθεσης Ε υφάσματος 610g θερμικό
| Ονομαστικό βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.45mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας πορτών καθυστερούντω θερμότητας PTFE για την κουρτίνα και την πυρκαγιά καπνού cutain
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Πυρκαγιά - καθυστερών, εύκαμπτο ντυμένο αγωγός ύφασμα φίμπεργκλας μόνωσης που ντύνεται με το λαστιχένιο Μαύρο νεοπρενίου
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/sqm |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Πράσινο υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφάσματος κουρτινών πυρκαγιάς φίμπεργκλας για την οικοδόμηση του συστήματος ελέγχου πυρκαγιάς
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
Ντυμένο Ptfe φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Τροφίμων χημικός αντιδιαβρωτικός υφάσματος φίμπεργκλας βαθμού μαύρος καφετής ντυμένος Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Αλεξίπυρο φίμπεργκλας υφάσματος θερμικής μόνωσης που ντύνεται με το νεοπρένιο
| Βάρος: | 600 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
| Χρώμα: | ΜΑΥΡΟΣ |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται κυρίως στους τομείς της πρόληψης πυρκαγιάς και της θερμικής απομόνωσης
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |

