Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] αγώνας 98 προϊόντα.
πυρκαγιά έκτακτης ανάγκης 1.2x1.2m τυποποιημένη - κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας προστασίας καθυστερούντω
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Τυποποιημένη πυρκαγιά έκτακτης ανάγκης - κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας προστασίας καθυστερούντω
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας για το μαξιλάρι συγκόλλησης που ενώνει στενά τη γενική επεξεργασία
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
| Χρήση: | Κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
κάλυμμα πυρκαγιάς υφάσματος οθόνης φίμπεργκλας προστασίας 0.6mm υψηλής θερμοκρασίας για τη συγκόλληση
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
| Χρήση: | Κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
Υψηλής αντοχής φλόγα - ύφασμα φίμπεργκλας επιστρώματος σιλικόνης καθυστερούντω
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς 1.5m*1.8m
| Τύπος: | υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικές καλύμματα/κουρτίνες πυρκαγιάς |
|---|---|
| Αντίσταση πυρκαγιάς: | υψηλής θερμοκρασίας αντίσταση |
| Βάρος: | 200 g/㎡ σε 3000 g/㎡ |
Αλεξίπυρο και αδιάβροχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα πυρκαγιάς
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Αλεξίπυρο αδιάβροχο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα 140gsm φίμπεργκλας σε 3000gsm
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Εύκολος να κόψει, κανένα ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ιπτάμενων για την προστασία συγκόλλησης, τη θερμική μόνωση, την ένωση επέκτασης, κ.λπ.
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Διαφορετικό πιθανό ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας τοποθετήσεων χρώματος για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Επίστρωμα: | Καουτσούκ σιλικόνης δύο όψεων |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |

