Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] αγώνας 98 προϊόντα.
Φίμπεργκλας αλεξίπυρα καλύμματα Cutains συγκόλλησης στρατοπέδευσης γυαλιού ινών συγκόλλησης καθυστερούντω βαρέων καθηκόντων και οθόνες
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| Μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Συγκόλλησης πυρκαγιάς γενικό προστασίας βιομηχανικό πυρίμαχο γενικό σπινθήρων κάλυμμα πυρκαγιάς προστασίας βαρέων καθηκόντων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| Μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Πυρίμαχο ύφασμα 0.8mm φίμπεργκλας κουρτινών καπνού ακρυλικό ντυμένο αλεξίπυρο υλικό
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Ακρυλικός |
| Εφαρμογή: | Κουρτίνα καπνού |
Κουρτίνες πυρκαγιάς καλυμμάτων πυρκαγιάς για το πετρέλαιο και τη βιομηχανία φυσικού αερίου
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνεται ή σαφής που υφαίνεται |
φλόγα 2.5mm - καθυστερούντω υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας ρόλος υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων 66OZ από γραφίτη ντυμένος
| Βάρος μονάδων: | 66 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1550mm |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,098 ίντσα |
Χημικός ανθεκτικός αδιάβροχος υφασμάτων φίμπεργκλας Ptfe αντίστασης γδαρσίματος για το τύλιγμα σωλήνων πετρελαίου και φυσικού αερίου
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Καλό διαβρωτικό αλεξίπυρο φίμπεργκλας ύφασμα ίνας υάλου υφάσματος όξινο και αλκαλικό ανθεκτικό
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Επίστρωμα: | Acylic |
Καλός αντιδιαβρωτικός, ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός υφάσματος γδαρσίματος ανθεκτικός ντυμένος PTFE
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας μόνωσης για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Δάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |

