Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] αγώνας 98 προϊόντα.
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας που χρησιμοποιείται κυρίως στους τομείς της πρόληψης πυρκαγιάς και της θερμικής απομόνωσης
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Αντιστατικός υψηλός - ποιοτικού ντυμένο PTFE φίμπεργκλας ύφασμα ίνας υάλου υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |
Νεοπρένιο καουτσούκ Μαύρο επικαλυμμένο υαλοπλαστικό ύφασμα 0,45 mm πάχος
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/sqm |
| Δάχος: | 0,45 χιλ. |
ύφασμα φίμπεργκλας 0.4mm εύκαμπτο ντυμένο αγωγός που ντύνεται με το λαστιχένιο Μαύρο νεοπρενίου
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 Γ σε 550 Γ |
|---|---|
| Βάρος: | 600 g/sqm |
| Πάχος: | 0,45 χιλ. |
Ντυμένη PTFE φίμπεργκλας υφάσματος σκόνης μονωτικών περιβλημάτων καπνού κάλυψη Therma θερμικής μόνωσης κουρτινών επαναχρησιμοποιήσιμη
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας/ανθεκτικής στη θερμότητα, αλεξίπυρης, θερμικής μόνωσης PTFE
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Η θερμική μόνωση PTFE έντυσε το ύφασμα φίμπεργκλας εύκολο να καθαρίσει όλα τα είδη λίπους, λεκέδων ή άλλων συνδέσεων της
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Εύκολο ραμμένο ύφασμα από υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE για θερμομόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 610 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,45 χλστ |
Πυρκαγιά συγκόλλησης πυριτίου έκτακτης ανάγκης ασφάλειας συνήθειας - αλεξίπυρο κάλυμμα φίμπεργκλας μόνωσης καθυστερούντω
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |
Πυρκαγιά συγκόλλησης πυριτίου έκτακτης ανάγκης ασφάλειας συνήθειας - αλεξίπυρο κάλυμμα φίμπεργκλας μόνωσης καθυστερούντω
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |

