Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ acrylic coated fiberglass fire retardant fabric ] αγώνας 115 προϊόντα.
Θερμότητας καθυστερούντω υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας καλύμματα στροβίλων υφασμάτων 2250g ντυμένα γραφίτης
| Βάρος: | 2250g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 2.5mm |
Χημικό ανθεκτικό αλεξίπυρο ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα Drapes συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Επίστρωμα: | Acylic |
υψηλής θερμοκρασίας σατέν υφασμάτων 12H φίμπεργκλας 1200g Silca για το κάλυμμα προστασίας συγκόλλησης
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 920mm |
| Πάχος: | 1.3mm |
Άμεση φλόγα πωλήσεων εργοστασίων - αδιάβροχο ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου καθυστερούντω
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
17 Oz κουρτίνες & κάλυμμα συγκόλλησης σολομών
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | σολομός |
0.8mm 1.5mm Υψηλής θερμοκρασίας θερμική μόνωση Σιλικόνιο γυαλί ύφασμα ύφασμα για την συγκόλληση προστασία κουβέρτα πυρκαγιά κουρτίνες
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
17 Oz 1000°F Ανθεκτική στη Φωτιά Κουβέρτα Συγκόλλησης με Πάχος 16 Mil για Σπινθήρες Λείανσης Υψηλής Θερμοκρασίας
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
17 Oz Υψηλή ευέλικτη συγκόλληση κουβέρτα με πάχος 16 Mil για θερμική μόνωση και αντοχή στη φωτιά
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
16 Mil Διπλής Όψης Κουβέρτα Συγκόλλησης και Πυρίμαχη Κουβέρτα για Βιομηχανική Προστασία
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
17 Oz 16 Mil Διπλής Όψης Κουβέρτα Συγκόλλησης Πυρίμαχη Κουβέρτα για Προστασία Υψηλής Θερμοκρασίας
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |

