Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ coated industrial fiberglass fabric ] αγώνας 869 προϊόντα.
Μια πλευρά ή και ο δύο δευτερεύον ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας για τις κουρτίνες καπνού κουρτινών πυρκαγιάς
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Προσαρμοσμένη αντιστατική απόδοση από ύφασμα υαλοβάμβακα με επίστρωση PTFE
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Τύπος ύφανσης: | Σαφής που υφαίνεται |
Θερμικό μόνωσης ύφασμα φίμπεργκλας πυροπροστασίας ανθεκτικό στη θερμότητα ντυμένο PU για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Η άριστη χημική ανθεκτική σιλικόνη έντυσε το ανθεκτικό ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας για την πυρκαγιά - κουρτίνα καθυστερούντω
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120 γρ |
| Πάχος: | 0.95mm |
Άριστο χημικό ανθεκτικό ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας φίμπεργκλας ντυμένο ύφασμα
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120 γρ |
| Πάχος: | 0.95mm |
Θερμότητας μόνωσης φίμπεργκλας υφάσματος σιλικόνη που ντύνεται υψηλής θερμοκρασίας
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
Εύκαμπτο σατέν ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης ντυμένο σιλικόνη αδιάβροχο
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
Πυρίμαχο φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων ζωηρόχρωμο ντυμένο σιλικόνη αλεξίπυρο
| Όνομα προϊόντων: | Το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για την επιπλέουσα στέγη τοποθετεί σε δεξαμενή τη σφραγίδα |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ζωηρόχρωμο αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
Πυρίμαχη σιλικόνη 1mm ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για τη μόνωση
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
| Ταινία νημάτων: | Γ-γυαλί |

