Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ coated industrial fiberglass fabric ] αγώνας 869 προϊόντα.
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας για το γενικό σακάκι στρωμάτων κάλυψης θερμικής μόνωσης
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ανθεκτικός στη θερμότητα ντυμένος σιλικόνη ρόλος υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας
| Υλικό: | κεραμική μόνωση ινών, ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Βιομηχανική θερμότητα και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφασμάτων πυρίμαχο
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | πολυουρεθάνιο (PU) που ντύνεται |
Εργατικές κουρτίνες με επικάλυψη σε σιλικόνη από υλικό ηλεκτρονικού γυαλιού 850 g/m2
| Βασικό υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Τύπος ιστού: | Υφάσματα από υφαντικές ύλες ή προσαρμοσμένα |
Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, αλκαλικής-ελεύθερης σύνθεσης ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με πυρίτιο 600gsm για αρμούς διαστολής
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Επένδυση: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου 0,4 χιλ. κρύου και ανθεκτικού στη θερμότητα υλικού
| Βάρος: | 510 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,44 χιλ. |
| Χρώμα: | Ασημένιο γκρι |
Αντανακλαστικό ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου για τον εύκαμπτο αγωγό συνδετήρων
| Πάχος: | 0,4 χιλ. |
|---|---|
| Βάρος: | 470g/㎡ |
| Επίστρωμα: | Φύλλο αλουμινίου αργιλίου |
Υφάσματα από γυάλινες ίνες, επικαλυμμένα με σιλικόνη, για κάλυψη μόνωσης
| Material: | aluminum-foil,glassfiber and high temperature resistance cloth |
|---|---|
| Yarn type: | E-Glass |
| Alkali content: | Alkali Free |
Ντυμένο φίμπεργκλας χαλί ασπίδων συγκόλλησης κουρτινών συγκόλλησης υφάσματος ντυμένο σιλικόνη ενώνοντας στενά γενικό
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Η ντυμένη σιλικόνη υφάσματος φίμπεργκλας έντυσε την αντίσταση θερμοκρασίας από περ. – 50 ℃ σε περ. +250 ℃
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |

