Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ coated industrial fiberglass fabric ] αγώνας 888 προϊόντα.
Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας για το μαξιλάρι συγκόλλησης που ενώνει στενά τη γενική επεξεργασία
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται |
| Χρήση: | Κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
Γενική προδιαγραφή πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας σύστασης εργοστασίων βιομηχανική επεκταθείσα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Γενική προδιαγραφή πυρκαγιάς υφασμάτων υφάσματος φίμπεργκλας σύστασης εργοστασίων βιομηχανική επεκταθείσα
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Acrylic coated fiberglass fabric Welding Curtains & Blanket
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας κλωστοϋφαντουργικών προϊόντων υψηλής επίδοσης PU για τη μετακινούμενη κάλυψη μόνωσης
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 460 g/sqm |
Εξαιρετική ανθεκτικότητα στις καιρικές συνθήκες Σιλικόνιο καουτσούκ επικαλυμμένο με υαλοπλαστικό ύφασμα Πυροσβεστικό ύφασμα
| Επίστρωση: | ένα ή δύο δευτερεύον λάστιχο σιλικόνης |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
0.65mm επαργυλωμένη φύλλο αλουμινίου φίμπεργκλας ποδιά ασφάλειας γυαλιού ινών υφάσματος υφάσματος πυρίμαχη
| Χρώμα: | Ασήμι |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ποδιά ασφάλειας συγκόλλησης |
| Πάχος: | 0.65mm |
Τροφίμων χημικός αντιδιαβρωτικός υφάσματος φίμπεργκλας βαθμού μαύρος καφετής ντυμένος Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |
Industrial Splash Proof PU Coated Fiberglass Fabric with 1800C Temperature Resistance and 1m/1.3m/1.5m/1.52m/1.55m Width
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Heavy Duty Splash Proof Industrial Use Welding Blanket in Blue/Black PU Coated Fiberglass Fabric
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |

