Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ coated industrial fiberglass fabric ] αγώνας 869 προϊόντα.
Ύφασμα 600gsm υφασμάτων φίμπεργκλας σιλικόνης ή ντυμένο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας συνήθειας σιλικόνη
| Υλικό: | Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας υφασμάτων ανθεκτική στη θερμότητα σιλικόνη CoateFabric υφάσματος φίμπεργκλας υφάσματος ντυμένη σιλικόνη
| Υλικό: | φίμπεργκλας σιλικόνης |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | ΜΕΣΟ |
| Ταινία νημάτων: | Γ-γυαλί |
Ντυμένο σιλικόνη φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος ανθεκτικό
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Πάχος: | 0.95mm |
Εξαιρετικά ανθεκτικό σε χημικές ουσίες υφάσματα από γυαλωσίνες με επικαλυπτό σε σιλικόνη
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
|---|---|
| Βάρος: | 1120gsm |
| Δάχος: | 0.95mm |
Ντυμένο PU ύφασμα ίνας υάλου για Remoavble μόνωσης τη θερμική θερμική κουβέρτα στρωμάτων κάλυψης θερμική
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Πάχος: | 0.41mm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας θερμικής μόνωσης σιλικόνη αλεξίπυρο για τον ανιχνευτή καπνού
| Τύπος ύφανσης: | 4H σατέν |
|---|---|
| Επίστρωμα: | διπλό λάστιχο σιλικόνης πλευρών που ντύνεται |
| Πάχος: | 0.42mm |
Ντυμένο ύφασμα υφάσματος φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας σιλικόνη
| Υλικό: | ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται, σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής αντοχής φλόγα - ύφασμα φίμπεργκλας επιστρώματος σιλικόνης καθυστερούντω
| Επίστρωμα: | λάστιχο σιλικόνης δύο πλευρών |
|---|---|
| Βάρος: | 140gsm σε 3000gsm |
| Πάχος: | 0.1mm 3mm |
Βιομηχανικό ύφασμα με επικάλυψη από ίνες γυαλιού από σιλικόνη με βάρος 850g/m2 προσφέροντας ανθεκτικότητα στη φωτιά και στη χημική διάβρωση
| Υλικό Βάσης: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Twill υφασμένα ή προσαρμοσμένα |
Πυροσταθερό ύφασμα από υαλοπλαστική επικαλυμμένο με σιλικόνη με αντοχή σε θερμοκρασίες από -50 έως 550 °C και βάρος 850 g/m2 για βιομηχανική ασφάλεια
| Υλικό Βάσης: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Τύπος νήματος: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Τύπος ύφανσης: | Twill υφασμένα ή προσαρμοσμένα |

