Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ coated industrial fiberglass fabric ] αγώνας 869 προϊόντα.
Ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες, αλκαλικής-ελεύθερης σύνθεσης ύφασμα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένο με πυρίτιο 600gsm για αρμούς διαστολής
| Υλικό: | 100% υαλοβάμβακα |
|---|---|
| Επένδυση: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος ύφανσης: | 8H σατέν |
24oz Twill πυρίμαχη ακρυλική ντυμένη προστασία συγκόλλησης υφάσματος φίμπεργκλας ύφανσης
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Ακρυλικός που ντύνεται μαύρος |
| Εφαρμογή: | Προστασία συγκόλλησης |
ύφασμα φίμπεργκλας αντιθερμικών ασπίδων υφασμάτων φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου 1.7mm για αλεξίπυρος και αδιάβροχος
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | twill που υφαίνονται ή σαφής υφαμένη ή προσαρμοσμένη |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας αντίστασης ντυμένο σιλικόνη για τη φλόγα - καλύψεις εξοπλισμού καθυστερούντω
| Πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | SunTex |
Ανθεκτικό στη θερμότητα φίμπεργκλας υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα υφασμάτων υφάσματος ανθεκτικό στη θερμότητα
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
|---|---|
| Επίστρωμα: | πυρίτιο που ντύνεται |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Ένα δευτερεύον ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας - μετακινούμενα σακάκια θερμικής μόνωσης, υλικό καλυμμάτων
| πλάτος: | 0.8m 2m, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Χρώμα: | γκρίζοι, ασημένιοι γκρι, κόκκινο, ο Μαύρος, λευκό, πράσινοι, μπλε, κίτρινοι, κ.λπ. |
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
Ακρυλικά ντυμένα γενικά καλύμματα πυρκαγιάς φίμπεργκλας 100%
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Χρώμα: | ο Μαύρος ή cOem |
| Εφαρμογή: | Πυροπροστασία |
Ντυμένο σιλικόνη ύφασμα ίνας υάλου για τη βιομηχανική θερμική κάλυψη μαξιλαριών μόνωσης κάλυψης μόνωσης
| Υλικό: | αργίλιο-φύλλο αλουμινίου, glassfiber και υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα αντίστασης |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Πυρίμαχο ντυμένο Vermiculite ύφασμα φίμπεργκλας για την υψηλής θερμοκρασίας μόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 620 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 0,914 μέτρο |
| Ονομαστικό πάχος: | 0,68 χιλ. |
Μαύρο Twill 30oz πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για το ύφασμα κουρτινών συγκόλλησης
| Χρώμα: | Μαύρος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ενώνοντας στενά προστατευτικό κάλυμμα |
| Πάχος: | 1mm |

