Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ coated industrial fiberglass fabric ] αγώνας 869 προϊόντα.
Διπλής όψης υφάσματα από γυαλί επικαλυμμένα με ίνες PU 460 g/m2 0,41 mm Πυροσβεστική θερμική μόνωση για βιομηχανική χρήση
| Βάρος: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,41 mm |
| Χρώμα: | Μπλε / μαύρος |
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα από υαλοβάμβακα επικαλυμμένα με σιλικονούχο καουτσούκ για εύκαμπτους αρμούς διαστολής
| Βάρος: | 1120 g/m2 |
|---|---|
| Πάχος: | 0,95 χιλ. |
| Χρώμα: | κόκκινο |
32 Oz λαστιχένια ντυμένη σιλικόνη φίμπεργκλας κουρτίνα πυρκαγιάς υφάσματος υλική αντι
| Εμπορικό σήμα: | Suntex |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 500 Γ |
| Βάρος: | 1120 g/sqm |
Ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας ύφανσης σατέν πολυουρεθάνιο για την ένωση επέκτασης υφάσματος
| Βάρος: | 460g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.4mm |
Σαφές υφαμένο ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για τα μαξιλάρια μόνωσης θερμότητας
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τη μόνωση σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ηλεκτρονικό γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Υψηλής θερμοκρασίας αντικολλητικό ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας νέου τύπου
| Όνομα προϊόντων: | ύφασμα φίμπεργκλας για τη μόνωση σωλήνων |
|---|---|
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας για το ηλεκτρονικό φύλλο δελτίου τύπου μόνωσης και θερμότητας
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| Πάχος: | 0.43mm |
Ανθεκτικό στη φωτιά υφάσματα από γυαλί ίνες με επικάλυψη PU θερμική μόνωση 460gqm
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
PU Επικαλυμμένο Υαλοβάμβακα 460gsm Πυράντοχο Μπλε Μαύρο για Πυροσβεστικές Κουρτίνες
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |
Πυροσβεστικό ΠΟΠ Επικάλυψη ίνων γυαλιού 460gm θερμοανθεκτικό ύφασμα
| Weight: | 460 g/sqm |
|---|---|
| Thickness: | 0.41 mm |
| Color: | Blue / Black |

