Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 499 προϊόντα.
Ντυμένο θερμικό κάλυμμα συγκόλλησης πυρκαγιάς αδιάβροχο για την πώληση
| Χρώμα: | μαύρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Πάχος: | 1.4 mm~3mm |
| μέγεθος: | 1x50m, 3x3m, 1x1m, 2x2m, 8x8m, ή προσαρμοσμένος |
Ντυμένο πολυουρεθάνιο ύφασμα καπνού ίνας υάλου για τα καλύμματα συγκόλλησης φίμπεργκλας κουρτινών συγκόλλησης φίμπεργκλας
| Βάρος μονάδων: | 13.53 oz/sq.y |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1000mm 1520mm |
| τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
Αλεξίπυρο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού θερμικής μόνωσης για τις καλύψεις πυρκαγιάς
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Δάχος: | 1.25mm |
Texturized υψηλός υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικός υφασμάτων 1000c πυριτίου
| βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Άμεση φλόγα πωλήσεων εργοστασίων - αδιάβροχο ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου καθυστερούντω
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Ντυμένη ύφασμα σιλικόνη φίμπεργκλας/PU υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας Resiatant θερμότητας
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Πυρκαγιά συγκόλλησης πυριτίου έκτακτης ανάγκης ασφάλειας συνήθειας - αλεξίπυρο κάλυμμα φίμπεργκλας μόνωσης καθυστερούντω
| Τύπος νήματος: | Ε-γυαλί |
|---|---|
| Περιεκτικότητα σε αλκαλία: | Χωρίς αλκαλία |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | slicone που ντύνεται |
12H σατέν υψηλό πυριτίου υφάσματος φίμπεργκλας υφασμάτων 1200g συγκόλλησης εμπόδιο πυρκαγιάς προστασίας γενικό
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Το ύφασμα γυαλιού ινών πυριτίου για τη συγκόλληση πυριτίου καλυεται τις κουρτίνες συγκόλλησης πυριτίου
| Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος υφασμάτων φίμπεργκλας: | 920mm |
| Πάχος: | 1.25mm |
Τροφίμων χημικός αντιδιαβρωτικός υφάσματος φίμπεργκλας βαθμού μαύρος καφετής ντυμένος Ptfe
| Βάρος: | 580 g/sqm |
|---|---|
| Πάχος: | 0,42 χιλ. |
| Χρώμα: | Γκρίζος |

