Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 509 προϊόντα.
Μεγάλο μέγεθος 100% υαλοειδής συγκόλληση κουβέρτα πυρκαγιά κουβέρτα με αντοχή στη θερμότητα 550 °C για την βιομηχανική ασφάλεια
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| υλικό: | 100% fiberglass |
| Επεξεργασία Επιφανειών: | Ακρυλικός που ντύνεται |
Φίμπεργκλας έκτακτης ανάγκης εγχώριας ασφάλειας που ενώνει στενά το γενικό κάλυμμα πυρκαγιάς πυροπροστασίας ρόλων
| Εφαρμογή 1: | κάλυμμα πυρκαγιάς πυροπροστασίας έκτακτης ανάγκης ασφάλειας |
|---|---|
| Χρώμα: | Άσπρος, γκρίζος, ή προσαρμοσμένος |
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
Φίμπεργκλας αλεξίπυρη γενική ίνα πυρκαγιάς στρατοπέδευσης γυαλιού ινών συγκόλλησης καθυστερούντω βαρέων καθηκόντων
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Φίμπεργκλας αλεξίπυρα καλύμματα Cutains συγκόλλησης στρατοπέδευσης γυαλιού ινών συγκόλλησης καθυστερούντω βαρέων καθηκόντων και οθόνες
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| Μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
Το καλύτερο κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης εσείς μπορεί να βρεί την ασφάλεια συγκόλλησης προστατευτικών καλυμμάτων θερμότητας πυροπροστασίας θερμικής μόνωσης
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| Μέγεθος: | 1m*1m, 1.2m*1.2m, 1.2m*1.8m, 1.5m*1.5m, 1.8m*1.8m, 2.0m*2.0m |
πυρκαγιά έκτακτης ανάγκης 1.2x1.2m τυποποιημένη - κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας προστασίας καθυστερούντω
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Τυποποιημένη πυρκαγιά έκτακτης ανάγκης - κάλυμμα πυρκαγιάς φίμπεργκλας μόνωσης θερμότητας προστασίας καθυστερούντω
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
Πυρίμαχο κάλυμμα συγκόλλησης φίμπεργκλας για την προστασία ασφάλειας εργαστηρίων με παχιά 0.8mm 1.0mm 1.5mm
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέσο αλκάλιο |
|---|---|
| Τεχνική: | ύφανση και ράψιμο |
| Πάχος: | 0.2mm~3mm |
Καλά γδαρσίματος ανθεκτικά πυρκαγιάς καλύμματα συγκόλλησης καλυμμάτων ανθεκτικά
| Βασικό ύφασμα: | HT800 |
|---|---|
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς συγκόλλησης μόνωσης φίμπεργκλας για τα καλύμματα πυρκαγιάς που ενώνουν στενά το κάλυμμα
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος: | 17 oz/yd2 |
| Χρώμα: | το γκρι και τα χρώματα |

