Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 509 προϊόντα.
υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας πυροπροστασίας 1.25mm για τις κουρτίνες & τις πυρίμαχες πόρτες
| Ονομαστικό Βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας για τις ενώσεις επέκτασης και υψηλής θερμοκρασίας μόνωση
| Ονομαστικό Βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Απευθείας Πώληση από το Εργοστάσιο Πιστοποιημένη Κουρτίνα Καπνού Πυρασφάλειας EN-13501 με Αντοχή σε Θερμοκρασία 550°C και Πάχος 0,6mm
| Θερμοκρασία: | Βαθμός 550 Γ |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Προστατευτικός ρόλος πυρκαγιάς, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Θέση εργασίας: | Κτήριο, νοσοκομείο, υπεραγορά, αίθουσα συνεδριάσεων, αερολιμένας |
SUNTEX 36 OZ υψηλής θερμοκρασίας φίμπεργκλας ύφασμα πυριτίου εμποδίων υφασμάτων πυρίμαχο
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
Ύφασμα φίμπεργκλας υάρδας 18oz SUNTEX 1 ανθεκτικό στη θερμότητα για τη γενική πυρίμαχη πυρίμαχη πόρτα
| Βάρος μονάδων: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1 υάρδα |
| Τυποποιημένο πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Crowfoot υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 36OZ φίμπεργκλας πυριτίου για τη βαρέων καθηκόντων κουρτίνα συγκόλλησης
| Βάρος μονάδων: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος/ονομαστικό πάχος: | 0.037inch |
Το μεσαίας ισχύος κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης κυλά τη βιομηχανία με το στρόφιο για την προστασία εξοπλισμού και προσώπων
| Εφαρμογή: | κάλυμμα συγκόλλησης |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Που ντύνεται |
| Πυρίμαχος: | Μεσαίας ισχύος |
1300 βαθμού υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς κάλυμμα συγκόλλησης πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Εφαρμογή: | Κάλυμμα συγκόλλησης |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Που ντύνεται |
| Ανθεκτικό στη φωτιά: | Μεσαίας ισχύος |
1300 βαθμού υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς κάλυμμα συγκόλλησης πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Εφαρμογή: | Κάλυμμα συγκόλλησης |
|---|---|
| Θεραπεία: | Επικαλυμμένα με PU |
| Ανθεκτικό στη φωτιά: | Μεσαία βαρύτητα |
Μαύρη πυρκαγιά - γενικό ύφασμα 1.2mm Compenstor ρόλων ίνας υάλου καθυστερούντω ρόλος θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 1100g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.2mm |

