Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 494 προϊόντα.
Ύφασμα φίμπεργκλας υάρδας 18oz SUNTEX 1 ανθεκτικό στη θερμότητα για τη γενική πυρίμαχη πυρίμαχη πόρτα
| Βάρος μονάδων: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1 υάρδα |
| Τυποποιημένο πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Crowfoot υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα 36OZ φίμπεργκλας πυριτίου για τη βαρέων καθηκόντων κουρτίνα συγκόλλησης
| Βάρος μονάδων: | 36oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος/ονομαστικό πάχος: | 0.037inch |
Το μεσαίας ισχύος κάλυμμα πυρκαγιάς συγκόλλησης κυλά τη βιομηχανία με το στρόφιο για την προστασία εξοπλισμού και προσώπων
| Εφαρμογή: | κάλυμμα συγκόλλησης |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Που ντύνεται |
| Πυρίμαχος: | Μεσαίας ισχύος |
1300 βαθμού υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς κάλυμμα συγκόλλησης πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Εφαρμογή: | Κάλυμμα συγκόλλησης |
|---|---|
| Επεξεργασία: | Που ντύνεται |
| Ανθεκτικό στη φωτιά: | Μεσαίας ισχύος |
1300 βαθμού υψηλής θερμοκρασίας αντίστασης πυρκαγιάς κάλυμμα συγκόλλησης πυριτίου απόδειξης 96% Sio2 υψηλό
| Εφαρμογή: | Κάλυμμα συγκόλλησης |
|---|---|
| Θεραπεία: | Επικαλυμμένα με PU |
| Ανθεκτικό στη φωτιά: | Μεσαία βαρύτητα |
Μαύρη πυρκαγιά - γενικό ύφασμα 1.2mm Compenstor ρόλων ίνας υάλου καθυστερούντω ρόλος θερμικής μόνωσης
| Βάρος: | 1100g/sqm |
|---|---|
| πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 1.2mm |
Πυροσβυστικό γενικό κουζινών πυκνωμένο οικογένεια κάλυμμα πυρκαγιάς ίνας υάλου εξόδων κινδύνου γενικό
| Πάχος: | 0,2 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | PU φίμπεργκλας |
| Επεξεργασία επιφάνειας: | Που ντύνεται |
Αντιστατικά αλεξίπυρα υλικά υφασμάτων φίμπεργκλας για τη σφράγιση δεξαμενών
| Όνομα προϊόντων: | υλικά υφάσματος φίμπεργκλας για την επιπλέουσα σφραγίδα στεγών |
|---|---|
| Υλικό: | ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
| Τύπος νημάτων: | Ε-γυαλί |
Καλύμματα συγκόλλησης φίμπεργκλας για τις κουρτίνες στο κατάστημα μηχανών, ως υφάσματα πτώσης, χαλιά μόνωσης και ως καλύψεις μηχανών
| Επίστρωμα: | πλαισιωμένο διπλάσιο ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Αλκάλιο ελεύθερο |
| Ταινία νημάτων: | Ε-γυαλί |
Η πυρκαγιά πυροπροστασίας έκτακτης ανάγκης εγχώριας ασφάλειας καλυεται τα καλύμματα συγκόλλησης φίμπεργκλας
| Πάχος: | 0,4 mm~3mm |
|---|---|
| Υλικό: | 100% φίμπεργκλας |
| επεξεργασία επιφάνειας: | Ακρυλικός που ντύνεται |

