Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 494 προϊόντα.
Πιστοποιημένο πυράντοχο υαλοβάμβακα EN-13501 με αντοχή σε θερμοκρασία 550°C και πάχος 0,6mm για κουρτίνες πυρασφαλείας και καπνού
| Θερμοκρασία: | 550 βαθμούς C |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Ρολό πυροπροστασίας, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Χώρος εργασίας: | Κτίριο, Νοσοκομείο, Σούπερ Μάρκετ, Αίθουσα συνεδριάσεων, Αεροδρόμιο |
EN-13501 Πιστοποιημένο ύφασμα κουρτίνας πυρκαγιάς ανθεκτικής σε θερμοκρασία 550°C με πάχος 0,6 mm για προστασία από φωτιά και καπνό
| Θερμοκρασία: | 550 βαθμούς C |
|---|---|
| εφαρμογή: | Ρολό πυροπροστασίας, κουρτίνα πυρκαγιάς |
| Χώρος εργασίας: | Κτίριο, Νοσοκομείο, Σούπερ Μάρκετ, Αίθουσα συνεδριάσεων, Αεροδρόμιο |
1.25mm πυροπροστασίας σιλικόνη υφασμάτων φίμπεργκλας που ντύνεται υψηλής θερμοκρασίας
| Ονομαστικό βάρος: | 1200g/sqm |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920mm |
| Ονομαστικό πάχος: | 1.25mm |
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος φίμπεργκλας πυριτίου για τη διαφορετική επεξεργασία επιφάνειας
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
Καλή ποιότητα 0.7mm κατασκευαστών της Κίνας αλεξίπυρο υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου
| Βάρος μονάδων: | 36 oz/sqy |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1yard |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0.053inch |
Υψηλό αλεξίπυρο ύφασμα υφασμάτων φίμπεργκλας ίνας υάλου 200gsm πυριτίου για τη συγκόλληση
| Ονομαστικό βάρος: | 600 g/sq.m |
|---|---|
| Ονομαστικό πλάτος: | 920 χιλ. |
| Ονομαστικό πάχος: | 0.65mm |
Υφάσματα Υψηλής Θερμοκρασίας, Ανθεκτικά στη Θερμότητα Υφάσματα, Σχοινιά, Ταινίες και Μανίκια
| Μονάδα βάρους: | 18 oz/sqy |
|---|---|
| Τυπικό πλάτος: | 1 ναυπηγείο |
| Τυπικό πάχος: | ύφασμα φίμπεργκλας 0,025 ίντσας |
Υψηλής θερμοκρασίας υφάσματα μόνωσης για τα καλύμματα στροβίλων στο παράκτιο πρόγραμμα
| Βάρος: | 600g/sqm |
|---|---|
| Βιομηχανικό πλάτος ρόλων πυρκαγιάς γενικό: | 920mm |
| Πάχος: | 0.6mm |
Το γενικό αποτελεσματικότερο κάλυμμα πυρκαγιάς λύσης πυρκαγιάς αυτοκινήτων πυρκαγιάς για το ηλεκτρικό όχημα, βρίσκει τις πλήρεις λεπτομέρειες για την πυρκαγιά Blanke
| Χρώμα: | Γκρίζος |
|---|---|
| Θερμική αντίσταση: | 550℃/1000℃ |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Υψηλής θερμοκρασίας ανθεκτικό ύφασμα πυρκαγιάς που συσκευάζεται στα χαρτοκιβώτια που φορτώνονται στι |
Αδιάβροχα πολυουρεθάνιο αντίστασης πυρκαγιάς/PU ύφασμα γυαλιού ινών για το κάλυμμα συγκόλλησης & περισσότερους
| Τύπος νημάτων: | Γ-γυαλί |
|---|---|
| Τύπος ύφανσης: | Που υφαίνεται σατέν ή που προσαρμόζεται |
| Αλκαλικό περιεχόμενο: | Μέση |

