Όλα τα Προϊόντα
-
ντυμένο σιλικόνη ύφασμα φίμπεργκλας
-
Πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Υψηλής θερμοκρασίας ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ντυμένο PU ύφασμα φίμπεργκλας
-
ptfe ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Ύφασμα φίμπεργκλας φύλλων αλουμινίου αργιλίου
-
Ανθεκτικά στη θερμότητα υφάσματα
-
ενώνοντας στενά γενικός ρόλος
-
Ύφασμα κουρτινών πυρκαγιάς
-
ύφασμα θερμικής μόνωσης
-
Βιομηχανικός γενικός ρόλος πυρκαγιάς
-
Ύφασμα ενώσεων επέκτασης υφάσματος
-
αντανακλαστικό ύφασμα θερμότητας
-
υφαμένο ύφασμα φίμπεργκλας
-
Χημικό ανθεκτικό ύφασμα
-
Μανίκι σχοινιών ταινιών φίμπεργκλας
-
Χαλί κοιλωμάτων πυρκαγιάς
-
Jacky HuangΕίναι συνεργάτης εμπιστοσύνης αληθινά. Παραδίδουν τα αγαθά γρήγορα με να ικανοποιήσουν την ποιότητα. Και είναι επαγγελματικοί στα υψηλής θερμοκρασίας κλωστοϋφαντουργικά προϊόντα, συμβάλτε πάντα για τα διαφορετικά προγράμματα. -
Κρατος μέλος HandeΈχουμε εργαστεί με Suntex για πάνω από 10 έτη, κρατούν τον ποιοτικό σταύλο πάντα. Μεταχειρίζονται κάθε ενιαίο αίτημα μας σοβαρά. Είναι ευτυχές να εργαστεί μαζί με τους οπωσδήποτε.
λέξεις-κλειδιά [ customized pu coated fabric ] αγώνας 499 προϊόντα.
Ενισχυμένο καλώδιο ντυμένο σιλικόνη ύφασμα γυαλιού στην κάλυψη θερμικής μόνωσης
| Όνομα προϊόντων: | Ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα γυαλιού που χρησιμοποιείται στην κάλυψη θερμικής μόνωσης |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
| Λέξη κλειδί: | ενισχυμένο καλώδιο ύφασμα γυαλιού |
Μη ραβδί ηλεκτρική μόνωση υφασμάτων φίμπεργκλας 0,016 ίντσας ντυμένη PTFE
| Όνομα: | Ντυμένο PTFE ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Τυποποιημένο πλάτος: | 1520mm 1550m |
| Τυποποιημένο πάχος: | 0,016 ίντσα |
PU αντι κουρτινών πυρκαγιάς γυαλιού ινών η υλική σιλικόνη έντυσε το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17mils |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
PU σιλικόνης λαστιχένιο Vermiculite από γραφίτη ακρυλικό ασβεστίου ύφασμα υφασμάτων πυριτίου φίμπεργκλας πυριτικών αλάτων ντυμένο Al-φύλλο αλουμινίου
| Βάρος: | 17oz/sqyd |
|---|---|
| Πάχος: | 17mils |
| Χρώμα: | κόκκινο ή γκρι |
Υλικό Πυροπροστασίας Υψηλής Θερμοκρασίας Ύφασμα από Φιλιππίνες 980g Ύφασμα με Επίστρωση Γραφίτη Εύκαμπτοι Συμψηφιστές Πόρτας Καπνού
| Βάρος: | 980 g/m2 |
|---|---|
| Διάμετρο: | 1000 χιλιοστά 1520 χιλιοστά 1550 χιλιοστά 2000 χιλιοστά |
| Πάχος: | 1 mm |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου υφάσματος Silicone/PU/Vermiculite/Acrylic/Coated πυριτίου υψηλό - προϊόντα ποιοτικού πυριτίου
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 510 g/sqm |
Υψηλό ύφασμα φίμπεργκλας πυριτίου υφάσματος Silicone/PU/Vermiculite/Acrylic/Coated πυριτίου υψηλό - προϊόντα ποιοτικού πυριτίου
| Υλικό: | Φίμπεργκλας |
|---|---|
| Αντίσταση θερμοκρασίας: | -50 βαθμός Γ στο βαθμό 550 Γ |
| Βάρος: | 580 g/sqm |
Διπλή πλευρά PU 17 Oz 16 Mil συγκόλληση κουβέρτα πυρόσβεση θερμική ανθεκτική στρώμα
| Υλικό: | Ακρυλικό ντυμένο ύφασμα φίμπεργκλας |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος: | 17 oz. /sqyd (580 gm/sq.m) |
| Χρώμα: | Σολομός |
Το καλώδιο ανοξείδωτου ενίσχυσε το πυρίμαχο ύφασμα φίμπεργκλας για το κάλυμμα συγκόλλησης
| Όνομα προϊόντων: | ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ανοξείδωτου καλώδιο |
|---|---|
| Υλικό: | ύφασμα φίμπεργκλας, καλώδιο ανοξείδωτου |
| Λέξη κλειδί: | ενισχυμένο ύφασμα φίμπεργκλας σιλικόνης ανοξείδωτου καλώδιο |
Ντυμένο Ptfe φίμπεργκλας ύφασμα φίμπεργκλας υφάσματος υψηλής θερμοκρασίας
| Βάρος: | 580g/sqm |
|---|---|
| Πλάτος: | 1000mm 1520mm 1550m 2000m |
| Πάχος: | 0.43mm |

